Naujausi įrašai

Naujausi įrašai

 • Deimanto anatomija
  Deimanto anatomija

  Deimantas yra sudarytas iš dviejų pagrindinių dalių, karūnos ir paviljono. Jų struktūra ir tarpusavio sąveika turi didžiausią poveikį deimanto spindesiui. Tobuliausiai šviesą atspindi ir žaižaruoja apvalūs deimantai, kurie turėdami 57 arba 58 briaunas dar vadinami briliantais. Deimanto anatomija padės Jums lengviau suprasti iš kokių dalių susideda deimantas. Matuojant deimantų briaunavimą svarbu atsižvelgti į visas jų dalis: rundisto skersmenį, aikštelės plotį, karūnos aukštį, bendrą aukštį,...

  Skaityti daugiau
 • Kaip keitėsi deimantų kainos
  Kaip keitėsi deimantų kainos

  Deimantai – ne tik geriausi moterų, bet, taip pat, ir investuotojų draugai, todėl verta įsigilinti į tai kaip keitėsi deimantų kainos. Atsiranda vis daugiau žmonių, kurie nori investuoti būtent į šiuos brangakmenius, ypač dėl didėjančios paklausos Kinijoje. Tai ir tapo pagrindiniu ir nulemiančiu veiksniu, kodėl deimantas yra toks vertinamas. Deimantų rinka su laiku tampa vis stabilesnė, tam įtakos turi gerėjanti pasaulio ekonomika ir socialinės tendencijos. Deimantas yra viena geriausių...

  Skaityti daugiau
 • Deimantų sertifikatai
  Deimantų sertifikatai

  Deimantų sertifikatai skirti patvirtinti akmens autentiškumui. Kiekvienas parduodamas deimantas, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, privalo turėti jo autentiškumą įrodantį Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą. Todėl jeigu nusprendėte įsigyti papuošalų su deimantais, nepamirškite reikalauti sertifikato iš pardavėjo.

  Skaityti daugiau
 • Top 10 brangiausių sužadėtuvių žiedų
  Top 10 brangiausių sužadėtuvių žiedų

  Sužadėtuvių žiedas tai – amžinos meilės simbolis, kurį įteikdamas vyras prisiekia savo ištikimybę ir meilę mylimai moteriai. Sužadėtuvių žiedai paprastai inkrustuojami deimantais, kurie gali būti įvairių formų ir atspalvių. Lietuvoje žmonės sužadėtuvių žiedui dažniausiai išleidžia nuo 1000 – 2000eurų, tačiau ar susimąstėte kada, kokius žiedus nešioja užsienio įžymybės? Top10edges.com pateikia 10 užsienio žvaigždžių, kurios turi įspūdingus ir labai vertingus sužadėtuvių žiedus.

  Skaityti daugiau
 • Ką verta žinoti renkantis vestuvinius žiedus – 1 dalis
  Ką verta žinoti renkantis vestuvinius žiedus – 1 dalis

  Dažnai žmonės galvoja, kad vestuvinius žiedus galima išsirinkti per valandą ar netgi dar trumpiau, tačiau tai nėra tiesa, juk vestuviniai žiedai jus lydės gražiausioje jūsų gyvenimo akimirkoje, atsispindės vestuvių nuotraukose, bus nešiojami ant piršto kiekvieną dieną visą likusį gyvenimą, todėl reikėtų rinktis atsakingai. Pateiksiu įžvalgas ką verta žinoti renkantis vestuvinius žiedus. Apie vestuvinių žiedų simboliką Labai tikiuosi, kad pasirinkę vestuvinius žiedus nepadėsite jų į...

  Skaityti daugiau
 • Ką verta žinoti renkantis vestuvinius žiedus – 2 dalis
  Ką verta žinoti renkantis vestuvinius žiedus – 2 dalis

  METALO PASIRINKIMAS Renkantis vestuvinius žiedus bene svarbiausias pasirinkimas yra metalas. Reikėtų apsispręsti iš kokio metalo bus gaminami jūsų vestuviniai žiedai ir kokios spalvos.

  Skaityti daugiau
 • Karščiausios papuošalų tendencijos
  Karščiausios papuošalų tendencijos

  Nors prabangūs bei kokybiški papuošalai kaip ir maža juoda suknelė niekada neišeina iš mados, juvelyrikos pasaulyje taip pat egzistuoja tam tikros tendencijos. Tad kokiu gi papuošalu papildyti savo įvaizdį šį pavasarį ir atrodyti ne tik prabangiai, bet ir madingai?

  Skaityti daugiau
 • Kaip išsirinkti tinkamiausius auskarus pagal veido formą?
  Kaip išsirinkti tinkamiausius auskarus pagal veido formą?

  Ar kada susimąstėte, kuri auskarų forma jums tinka? Teisingai pasirinkti auskarai ne tik pagyvins aprangą, tačiau ir pabrėš natūralų jūsų grožį. Savo veido formos supratimas bei tinkamų auskarų parinkimas leis efektyviai bei subtiliai išryškinti gražiausias veido savybes. Šypsena ir papildomas blizgesys – slaptas ginklas, leidžiantis nušviesti kelią kur bebūtumėte! Taigi, kuriuos auskarus geriausia pasirinkti atsižvelgiant į veido formą?

  Skaityti daugiau
 • Kaip išrinkti tinkamiausią sužadėtuvių žiedą?
  Kaip išrinkti tinkamiausią sužadėtuvių žiedą?

  Žinome, kad išrinkti tą vieną vienintelį sužadėtuvių žiedą gali tapti tikru iššūkiu. Žiedas su deimantu – amžinos meilės ir rūpesčio simbolis, kuriuo Jūsų išrinktoji džiaugsis visa gyvenimą, todėl šis sprendimas turėtų būti gerai apgalvotas. Tačiau ką daryti, jei lankotės jau penktoje juvelyrinių dirbinių parduotuvėje, o išrinkti žiedą darosi tik sudėtingiau? Tiek daug skirtingų modelių, dydžių bei spalvų! Dalinamės keletu populiariausių žiedų su deimantais variantų, kurie, tikimės, padės...

  Skaityti daugiau
 • Nuotakos įvaizdis – kurį pasirinksite Jūs?
  Nuotakos įvaizdis – kurį pasirinksite Jūs?

  Žinome, kad šis laikotarpis gali tapti tikru iššūkiu. Daugybė klausimų kankina kiekvieną iš mūsų. Kas bus ateityje? Ar situacija greit pagerės? Kviečiame neprarasti optimistiško nusiteikimo, o atsiradus daugiau laisvo laiko, jį išnaudoti maloniems rūpesčiams. Tikriausiai jau pradėjote galvoti apie savo vestuvinę aprangą, tačiau jei vis dar abejojate, kurią suknelę ar papuošalus pasirinkti, kviečiame peržvelgti populiariausius nuotakų įvaizdžius.

  Skaityti daugiau
Showing 1 to 10 of 11 (2 Pages)