Vestuviniai žiedai

Mes tikime, kad vestuviniai žiedai, kaip meilės ir apsisprendimo būti kartu simboliai, yra vienas svarbiausių vestuvių aspektų, kurie lydės porą per gyvenimą. Kiekvienas vestuvinis žiedas yra individualiai sukuriamas pagal stiliaus, pločio ir kitus kliento pageidavimus.

Klasikiniai

Kiekvienas gaminamas individualiai ir pabrėžia tavo meilės ryšio unikalumą. Platus modelių, pločių, formų ir faktūrų pasirinkimas - kiekvienas suras tinkamą. Rinktis žiedus

Deimantinės juostelės

Suteikite deimantinio spindesio meilės simboliui, priderinkite deimantinę juostelė prie sužadėtuvių žiedo ar padovanokite esant ypatingai progai.  Rinktis žiedus

Vyriški

Solidus ir stilingas dizainas, papuošti brangakmeniais ir klasikiniai. Išsirink, kuris tinka tavo asmenybei.  Rinktis žiedus

Moderni klasika

Du tarpusavyje derantys žiedai, kurie ant poros pirštų simbolizuoja tarpusavio ryšį. Galite išsirinkti norimo pločio ir spalvos. Rinktis žiedus

Modernūs

Tai stilingi, įvairių faktūrų, formų, spalvų ir dizaino žiedai. Galite rinktis žiedus minimalistinio stiliaus ar modelius su žaižaruojančiais briliantais. Rinktis žiedus

Išskirtiniai žiedai

Nestandartinės linijos ir ypatingas dizainas, šie vestuviniai žiedai išsiskiria iš kitų savo įmantriu stiliumi. Rinktis žiedus

“Mums buvo svarbu, kad žiedai būtų pagaminti iš mūsų tėvų aukso, tai suteikė žiedams papildomos emocinės vertės.”
Giedrė ir Saulius, jaunavedžiai, 2016.12.28

Apsilankykite salone

Apžiūrėkite vestuvinių žiedų kolekciją ir pasikonsultuokite su ekspertu dėl žiedų dydžio, pločio, komforto zonos ir dizaino pasirinkimo.

Rezervuoti laiką

Individuali vestuvinių žiedų gamyba

Sukurkite svajonių žiedus su profesionalų pagalba arba pakeiskime mūsų žiedų dizaino detales. Gaminame žiedus iš nuotraukos ar pavyzdžio.

Žiūrėti

Vestuvinių žiedų pirkimo gidas  Žiūrėti

Vestuviniai žiedai iš platinos

Įamžinkite savo meilę su šiuolaikiniais platinos žiedais, kurie ilgainiui nepakeis savo savybių. Platinos žiedai nepraranda savo blizgesio ir visada išlieka tobulai balti.

Žiūrėti

Vestuviniai žiedai su faktūra

Išsirink sau tinkamiausią iš mūsų siūlomų vestuvinių žiedų faktūrų.

Žiūrėti

Žiedų graviravimas

Paženklinkite žiedus svarbiais žodžiais

Žiedų gamyba iš kliento aukso

Pagaminsime žiedus iš Jūsų metalo

Papuošalų priežiūra

Keičiame žiedų dydį, atnaujiname

Vestuviniai žiedai – poros meilės, ištikimybės ir ryžto puoselėti santykius simbolis. Tai yra ne tik vienas svarbiausių vestuvių šventės akcentų, bet ir neatsiejama kasdienio stiliaus detalė, todėl renkantis vestuvinius žiedus jaunieji turi gerai apmąstyti kokio stiliaus, pločio bei spalvos žiedai natūraliausiai tiks prie jų savito stiliaus. Kol vieni ieško unikalių spendimų, įmantrių faktūrų, kitiems arčiausiai širdies lieka klasika, raudono ar balto aukso vestuviniai žiedai. Ant kurios rankos nešiosite žiedą tikrai nėra svarbu – svarbu, kad nešiodami išsirinktus vestuvinius žiedus kasdien jaustumėtės puikiai.

Kiek kainuoja vestuviniai žiedai?
Vestuvinių žiedų kaina priklauso nuo pasirinkto dizaino, naudojamo tauriojo metalo bei brangiųjų akmenų rūšies bei kiekio. Kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų.

Ant kurios rankos nešiojami vestuviniai žiedai?
Istoriškai sužadėtuvių žiedai yra nešiojami ant kairės rankos, o vestuvių žiedai - ant dešinės. Tačiau vis dažniau moterys vestuvių žiedą renkasi mūvėti ant kairės rankos, kartu su sužadėtuvių žiedu.

Ant kurio piršto nešiojamas vestuvinis žiedas?
Vestuvinis žiedas nešiojamas ant bevardžio, ketvirtojo, rankos piršto.

Kaip nustatyti žiedo dydį?
* Jeigu žmogus jau nešioja žiedą, paprasčiausias būdas sužinoti žiedo dydį yra išmatuoti žiedo skersmenį su liniuote. Matuokite vidinį skersmenį milimetrų tikslumu, gautas skaičius ir bus žiedo dydis.

* Jeigu žmogus iki šiol nenešiojo žiedų, dydį sužinoti galite naudodami siūlą. Apvyniokite siūlą aplink pirštą, nesuspausdami odos. Pažymėkite vietą, kur siūlas susikerta. Išmatuokite siūlo ilgi tarp pažymėjimų liniuote. Matuokite milimetrų tikslumu. Gautą ilgį padalinkite iš 3,14 ir gausite žiedo skersmenį milimetrais, kuris ir atitiks žiedo dydį.

* Atvykite į INDIVI saloną, kur specialiu matuokliu bus lengvai nustatytas tinkamiausias dydis.

Kaip derinti sužadėtuvių žiedą ir vestuvinį žiedą?
Sužadėtuvių ir vestuvių žiedai gali būti mūvimi tiek kartu, ant to paties piršto, tiek atskirai, ant abiejų rankų. Priklausomai nuo asmeninio stiliaus ir prioritetų, žiedus galima derinti pasirenkant tos pačios spalvos metalus, brangakmenius, vienodus raštus. Kita vertus, norint pabrėžti žiedų unikalumą bei išskirtinumą, galima rinktis visiškai skirtingų dizainų papuošalus ir sužadėtuvių žiedą mūvėti ant kairės, o vestuvių ant dešinės rankos.

Kokie metalai naudojami vestuviniams žiedams?
Dažniausiai gaminami geltono, raudono ar balto aukso vestuviniai žiedai, tačiau žiedams gaminti galima naudoti ir platiną.

Kokie brangieji akmenys naudojami vestuviniams žiedams?
Vestuviniams žiedams dažniausiai naudojami *briliantai, *deimantai, *safyrai.

Kokie vestuviniai žiedai yra populiariausi?
Nors egzistuoja vestuvinių žiedų mados, populiariausi yra klasikinio, elegantiško stiliaus žiedai. Kiek laiko yra gaminami vestuviniai žiedai? Žiedų pagaminimo terminas yra 10-15 darbo dienų.

Kaip prižiūrėti vestuvinius žiedus?
Vestuviniai žiedai yra nešiojami kasdien, todėl patiria nuolatinį išorinių veiksnių poveikį. Norint kad jie išliktų gražūs, ilgai tarnautų, nepasikeistų jų pradinė išvaizda, privaloma juos valyti. Žiedų priežiūrą patikėti galima profesionalams, ypač jei žiedai yra inkrustuoti brangiaisiais akmenimis. Paprastesnio dizaino žiedus galima valyti ir namuose, naudojant specialiai papuošalų valymui skirtas servetėles.

Kodėl rinktis INDIVI vestuvinius žiedus?
Kokybiškos medžiagos, unikalūs dizainai, išskirtinis dėmesys detalėms bei ilgametė patirtis leidžia INDIVI užtikrinti kad čia sukurti žiedai bus ne tik malonūs akiai, bet ir ilgaamžiai, kokybiški, aplinkos veiksniams atsparūs papuošalai.

Savo gražiausiai gyvenimo šventei įprasminti rinkitės aukščiausią kokybę - patikėkite vestuvinių žiedų gamybą INDIVI.