Vestuviniai žiedai

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Pagrindinis

Vestuviniai žiedai – poros meilės, ištikimybės ir ryžto puoselėti santykius simbolis. Tai yra ne tik vienas svarbiausių vestuvių šventės akcentų, bet ir neatsiejama kasdienio stiliaus detalė, todėl renkantis vestuvinius žiedus jaunieji turi gerai apmąstyti kokio stiliaus, pločio bei spalvos žiedai natūraliausiai tiks prie jų savito stiliaus. Kol vieni ieško unikalių spendimų, įmantrių faktūrų, kitiems arčiausiai širdies lieka klasika, raudono ar balto aukso vestuviniai žiedai. Ant kurios rankos nešiosite žiedą tikrai nėra svarbu – svarbu, kad nešiodami išsirinktus vestuvinius žiedus kasdien jaustumėtės puikiai.

Kiek kainuoja vestuviniai žiedai?

Vestuvinių žiedų kaina priklauso nuo pasirinkto dizaino, naudojamo tauriojo metalo bei brangiųjų akmenų rūšies bei kiekio. Kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Pigiausi vestuviniai žiedai: kainos nuo 250 Eur. 

Ant kurios rankos nešiojami vestuviniai žiedai?

Istoriškai sužadėtuvių žiedai yra nešiojami ant kairės rankos, o vestuvių žiedai - ant dešinės. Tačiau vis dažniau moterys vestuvių žiedą renkasi mūvėti ant kairės rankos, kartu su sužadėtuvių žiedu.

Ant kurio piršto nešiojamas vestuvinis žiedas?

Vestuvinis žiedas nešiojamas ant bevardžio, ketvirtojo, rankos piršto.

Kaip nustatyti žiedo dydį?

* Jeigu žmogus jau nešioja žiedą, paprasčiausias būdas sužinoti žiedo dydį yra išmatuoti žiedo skersmenį su liniuote. Matuokite vidinį skersmenį milimetrų tikslumu, gautas skaičius ir bus žiedo dydis. * Jeigu žmogus iki šiol nenešiojo žiedų, dydį sužinoti galite naudodami siūlą. Apvyniokite siūlą aplink pirštą, nesuspausdami odos. Pažymėkite vietą, kur siūlas susikerta. Išmatuokite siūlo ilgi tarp pažymėjimų liniuote. Matuokite milimetrų tikslumu. Gautą ilgį padalinkite iš 3,14 ir gausite žiedo skersmenį milimetrais, kuris ir atitiks žiedo dydį. * Atvykite į INDIVI saloną, kur specialiu matuokliu bus lengvai nustatytas tinkamiausias dydis.

Kaip derinti sužadėtuvių žiedą ir vestuvinį žiedą?

Sužadėtuvių ir vestuvių žiedai gali būti mūvimi tiek kartu, ant to paties piršto, tiek atskirai, ant abiejų rankų. Priklausomai nuo asmeninio stiliaus ir prioritetų, žiedus galima derinti pasirenkant tos pačios spalvos metalus, brangakmenius, vienodus raštus. Kita vertus, norint pabrėžti žiedų unikalumą bei išskirtinumą, galima rinktis visiškai skirtingų dizainų papuošalus ir sužadėtuvių žiedą mūvėti ant kairės, o vestuvių ant dešinės rankos.

Kokie metalai naudojami vestuviniams žiedams?

Dažniausiai gaminami geltono, raudono ar balto aukso vestuviniai žiedai, tačiau žiedams gaminti galima naudoti ir platiną. Auksiniai, balto aukso vestuviniai yra dažniausias pasirinkimas.

Kokie brangieji akmenys naudojami vestuviniams žiedams?

Vestuviniams žiedams dažniausiai naudojami *briliantai, *deimantai, *safyrai.

Kokie vestuviniai žiedai yra populiariausi?

Nors egzistuoja vestuvinių žiedų mados, populiariausi yra klasikinio, elegantiško stiliaus žiedai. 

Klasikiniai vestuviniai žiedai Moteriški vestuviniai žiedai Vyriški vestuviniai žiedai 
Moderni klasika - vestuviniai žiedai  Modernūs vestuviniai žiedai 
Išskirtiniai vestuviniai žiedai
Paprasti vestuviniai žiedai vis dar dažnas pasirinkimas, bet tikrai netrūksta nebijančių ir išskirtinio dizaino žiedų.

Kiek laiko yra gaminami vestuviniai žiedai?

Žiedų pagaminimo terminas yra 10-15 darbo dienų.

Kaip prižiūrėti vestuvinius žiedus?

Vestuviniai žiedai yra nešiojami kasdien, todėl patiria nuolatinį išorinių veiksnių poveikį. Norint kad jie išliktų gražūs, ilgai tarnautų, nepasikeistų jų pradinė išvaizda, privaloma juos valyti. Žiedų priežiūrą patikėti galima profesionalams, ypač jei žiedai yra inkrustuoti brangiaisiais akmenimis. Paprastesnio dizaino žiedus galima valyti ir namuose, naudojant specialiai papuošalų valymui skirtas servetėles. 

Kodėl rinktis INDIVI vestuvinius žiedus?

Kokybiškos medžiagos, unikalūs dizainai, išskirtinis dėmesys detalėms bei ilgametė patirtis leidžia INDIVI užtikrinti kad čia sukurti žiedai bus ne tik malonūs akiai, bet ir ilgaamžiai, kokybiški, aplinkos veiksniams atsparūs papuošalai. Savo gražiausiai gyvenimo šventei įprasminti rinkitės aukščiausią kokybę - patikėkite vestuvinių žiedų gamybą INDIVI.