Vestuvinių žiedų pirkimo gidas

Vestuviniai žiedai, kuriuos du įsimylėję žmonės sumaino sutuoktuvių dieną, yra amžinos meilės ir laimės simboliai, kiekvieną dieną priminsiantys ceremonijos metu duotus įžadus. Jaunavedžiams vestuviniai žiedai yra neatsiejamas būsimos santuokos simbolis, tačiau kaip išsirinkti tinkamus žiedus? Nuo ko pradėti Pirmiausia, vestuvinių žiedų pirkimas yra labai subtilus ir intymus dviejų žmonių reikalas, todėl rinkitės žiedus kartu, ne po vieną, taip dar labiau sustiprinsite tarpusavio ryšį ir padėsite vienas kitam apsispręsti dėl žiedų modelių. Vestuviniai žiedai gali būti patys įvairiausi: nuo paprastų klasikinių iki modernių ar dizainerių kurtų žiedų. Siūlome nesivaikyti vyraujančių vestuvinių žiedų madų tendencijų, nes kas madinga šiandien, gali būti išeiti iš mados rytoj, o vestuviniai žiedai bus nešiojami visą gyvenimą. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kas patinka ir miela širdžiai jums. Kalbant apie vestuvinių žiedų technines detales, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į žiedų dizainą, bet ir į žiedo vidinę pusę: ji turi būti daili, lygi ir, geriausia, su komforto zona. Toks žiedas nešiojamas patogiai ir nespaudžia net ir šiek tiek patinus pirštams. Antra, reikėtų tiksliai pasirinkti žiedų dydžius. Atminkite, jei renkatės platesnio rėmelio žiedą, gali tekti rinktis kiek didesnį nei jūsų esamas žiedo dydį, todėl geriausia pasimatuoti ir pajausti žiedą ant piršto. Taip pat reikėtų apsispręsti, kokio pločio žiedo rėmelio norėsite, nes moterys paprastai renkasi kiek plonesnius nei vyrai, tačiau abu žiedai gali būti ir vienodo pločio. Jeigu jūsų pirštai ilgi, jums tiks ir siauresnio rėmelio žiedai, jeigu trumpi – geriau rinktis vidutinio pločio žiedus. Renkantis žiedus visada svarbu vadovautis jausmais ir pojūčiais. Jeigu pasimatavę žiedą su juo jaučiatės komfortiškai, o jo dizainas jums mielas širdžiai, būtent tokį ir reikia pasirinkti. Aukso pasirinkimas Rinkdamiesi vestuvinius žiedus, išsirinkite norimos spalvos auksą. Jis gali būti raudonas, geltonas, baltas, rausvas ar net juodas. Nebijokite eksperimentuoti. Galite rinktis ir tokius modelius, kurie susideda iš kelių spalvų aukso, nes dabar ypač madinga, kai dvi spalvos persipina viename žiede. Išsirinkę atspalvį, galite pasirinkti žiedo rėmelį su matiniu arba blizgiu auksu arba viename žiede kombinuoti matinį su blizgiu. Pamirškite mitą, kad aukso spalvą reikia derinti prie kitų nešiojamų papuošalų – vestuviniai žiedai pirmiausia yra meilės simbolis, o tik paskui papuošalas.  
     
Skirtingi žiedai Ką daryti, jeigu vienas iš sutuoktinių nori vienokio žiedo, o kitas – kitokio? Taisyklių čia nėra, todėl galite rinktis ir skirtingus žiedus. Vyrai dažniau renkasi klasikinius, moterys – modernaus dizaino vestuvinius žiedus su inkrustuotais briliantais. Vėlgi, reikia nepamiršti, kad renkatės žiedus visam gyvenimui, todėl pasirinkite tokius, apie kuriuos svajojote, net jei jie ir bus skirtingi.
   
Žiedai su briliantais Vestuviniai žiedai gali būti ir su inkrustuotais briliantais. Yra be galo daug įvairiausių modelių su deimantų kombinacijomis, todėl jeigu renkatės modernesnį žiedų dizainą, jums reikėtų pasirinkti  deimantų išdėstymą. Čia galite duoti laisvę vaizduotei, nes tiek patys briliantai, tiek jų išdėstymas gali būti įvairiausių formų. Moterišką vestuvinį žiedą galite  derinti prie sužadėtuvių žiedo. Vienuose žiedų modeliuose briliantai gali būti kaip smulki detalė, kituose – pagrindinis akcentas. Atkreipkite dėmesį: jeigu briliantai bus išdėlioti aplink visą žiedo skersmenį, tokio žiedo dydį gali būti sunku pakeisti, todėl būtina tiksliai išmatuoti.
    
Indivi.lt svetainėje galite rasti įvairiausių modelių vestuvinių žiedų, tačiau, jeigu neradote sau tinkamo, atsiųskite patinkančio modelio nuotrauką ir mes jums pagaminsime jūsų svajonių žiedus, kurie puoš jūsų rankas ir simbolizuos amžiną meilę. Straipsnį parengė Tautėja Stasiūnaitė – Indivi.lt