Naujausi įrašai

Naujausi įrašai

 • Vestuviniai žiedai: kaip derinti visus klausimus nuotoliniu būdu?
  Vestuviniai žiedai: kaip derinti visus klausimus nuotoliniu būdu?

  Nors dažna pora vestuvinius žiedus keliauja apžiūrėti ar užsisakyti gyvo kontakto metu, vis dažniau pasitaiko tokių būsimų jaunavedžių, kurie visus reikalus derina nuotoliniu būdu. Tai išties patogu tiek emigrantams, tiek ir atsižvelgiant į dabartinę situaciją dėl viruso, kurios metu rekomenduojamas kuo mažesnis kontaktavimas su aplinkiniais. Vis dėlto juvelyrai pastebi dažnai pasitaikančias vestuvinių žiedų derinimo klaidas, kurios pasitaiko būtent užsisakant juos nuotoliniu būdu. Tad...

  Skaityti daugiau
 • Ką simbolizuoja kiekvienas brangakmenis?
  Ką simbolizuoja kiekvienas brangakmenis?

  Niekam ne paslaptis, jog kiekvienas brangakmenis turi savo energiją ir simboliką. Tad ir visi papuošalai su brangakmeniais ką nors duoda žmogui – jo nešiotojui. Vieni suteikia sveikatos, kiti drąsos, o dar treti atneša meilę. Tad ką simbolizuoja kiekvienas populiarus brangakmenis?

  Skaityti daugiau
 • Kaip patikrinti ar perlai tikri?
  Kaip patikrinti ar perlai tikri?

  Kai kalba pasisuka apie perlus, dažniausiai įsivaizduojame tradicinius pieno baltumo perlus. Dažniausiai papuošalai su perlais pasirenkami kaip amžinos klasikos, rafinuotumo bei elegancijos simbolis. Nors balti upiniai arba jūriniai perlai vis dar išlieka populiariausi, nustebsite pasidomėję, kiek daug įvairiausių spalvų, dydžių bei formų jų gali būti.

  Skaityti daugiau
 • Juvelyrika internetu. Ką vertėtų žinoti?
  Juvelyrika internetu. Ką vertėtų žinoti?

  Jei prieš keletą metų pirkti prabangią juvelyriką internetu nebuvo itin populiaru, dabar žmonės tai daro nuolat. Nuotoliniu būdu noriai užsakinėjame drabužius, baldus ar kitas prekes, tad tą patį galime padaryti ir su papuošalais. Ypač šiais laikais, kai pateikiamos išsamios prekės nuotraukos, video medžiaga bei kita reikalinga informacija.

  Skaityti daugiau
 • Ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių ir vestuvinį žiedą?
  Ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių ir vestuvinį žiedą?

  Merginų taip laukiamas sužadėtuvių žiedas bei dviejų žmonių sąjungą patvirtinantys vestuviniai žiedai yra būtent tie papuošalai, kurie bus nešiojami visą gyvenimą. Dėl šios priežasties šie juvelyrikos dirbiniai tampa tokie geidžiami bei mylimi. Sužadėtuvių žiedas yra įteikiamas kaip pasižadėjimas ateityje įtvirtinti poros santykius oficialiai bei nuolat rūpintis ir mylėti. Tuo tarpu vestuvinis žiedas yra tarsi šio pasižadėjimo įvykdymas bei užtvirtinimas, todėl dažniausiai moterys vestuvinį...

  Skaityti daugiau
 • Prietarai apie žiedus. Kuriais tikite Jūs?
  Prietarai apie žiedus. Kuriais tikite Jūs?

  Greičiausiai visi turime prietarų ar keistų mitų, kuriais tikime. Vienus išgąsdina per kelią perbėgusi juoda katė, kiti tiki, kad dužusius taurės atneš laimę. Nors kartais tam tikri įsitikinimai neatrodo patys logiškiausiai, kažkur giliai viduje vis tiek pradedame nerimauti dėl blogų ženklų arba džiaugtis dėl gerų. Kiekvienoje kultūroje ar net kiekvienoje šeimoje įvairiausi prietarai ir tikėjimai gali būti labai skirtingi, perduodami iš kartos į kartą ir gyvi mūsuose kartais net...

  Skaityti daugiau
 • Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus nuotoliniu būdu?
  Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus nuotoliniu būdu?

  Sulaukus Naujųjų metų pozityvios nuotaikos po truputėlį grįžta ir vis daugėja vestuvinius žiedus besirenkančių porų.  Žinoma, išsirinkti papuošalą, kurį nešiosite visą gyvenimą nuotoliniu būdu, gali būti iš tiesų sudėtinga užduotis, tačiau tikrai įmanoma. Paruošėme Jums keletą patarimų, kurie padės Jums išsirinkti vestuvinius žiedus net gyvai jų nesimatavus.

  Skaityti daugiau
 • Kaip išrinkti tobulą sužadėtuvių žiedą nuotoliniu būdu?
  Kaip išrinkti tobulą sužadėtuvių žiedą nuotoliniu būdu?

  Artėjant Šv. Valentino dienai susidomėjimas sužadėtuvių žiedais išauga net kelis kartus. Būtent ši simboliška Meilės diena yra skirta prisipažinti apie savo taurius jausmus bei norą rūpintis vienas kitu visą gyvenimą. Tad, kaip pasirūpinti tobulu sužadėtuvių žiedu ir išgirsti užtikrintą TAIP?

  Skaityti daugiau
 • Tobula gimtadienio dovana JAI. Kaip nustebinsite šį kartą?
  Tobula gimtadienio dovana JAI. Kaip nustebinsite šį kartą?

  Gimimo diena – ypatinga šventė, pažyminti, kiek daug jau pasiekta bei patirta ir kiek dar visko laukia ateityje. Savo brangią gyvenimo moterį norisi nustebinti kažkuo ypatingu bei mielu širdžiai. Žinome, kad kartais išrinkti tą vieną tobulą dovaną gali būti šiek tiek sudėtinga, todėl norime pagelbėti. Esame įsitikinę, kad papuošalas su brangakmeniu arba perlu gali tapti prabangia bei įsimintina dovana, kuri džiugins ilgus metus. Tad, kaip nustebinsite šį kartą?

  Skaityti daugiau
 • 5 populiariausi prietarai apie papuošalus
  5 populiariausi prietarai apie papuošalus

  Tikima, kad papuošalai turi apsauginių galių ir padeda išvengti nemalonių palinkėjimų. Blizgūs aukso ar kito metalo paviršiai bei žaižaruojantys akmenukai veikia tarsi veidrodis ir apsaugo Jus nuo „blogos akies“. Tačiau, yra ir įvairiausių kitų prietarų bei tikėjimų apie Jūsų nešiojamus juvelyrikos dirbinius, kuriuos greičiausiai jau esate kažkur girdėję, o gal net susidūrę asmeniškai. Tad, kokiais prietarais tikite Jūs?

  Skaityti daugiau
Showing 1 to 10 of 12 (2 Pages)