Sužadėtuvių žiedai

Pasirinkimas iš daugiau nei 100.000 tūkst. sertifikuotų natūralių ar laboratorijoje užaugintų deimantų ir daugiau nei 100 skirtingų žiedų rėmelių
Išsirinkite sau tinkamiausią
Klasikiniai sužadėtuvių žiedai

Klasikiniai

Klasikinis ir amžinas žiedo dizainas, kuris pabrėžia natūralaus arba laboratorijoje užauginto brilianto grožį. Rinktis žiedus

Modernūs sužadėtuvių žiedai

Modernūs

Subtilus deimantinis rėmelis pabrėžia centrinio natūralaus arba laboratorije užauginto brilianto grožį.  Rinktis žiedus

Halo sužadėtuvių žiedai

Halo

Briliantai apsupa centrinį brangakmenį ir padaro kvapą gniaužiantį įspūdį. Rinktis žiedus

Kitų formų sužadėtuvių žiedai

Kitų formų deimantų

Žiedai su nestandartinių formų natūraliais arba laboratorijoje užaugintais deimantais alsuoja išskirtinumu. Rinktis žiedus

Su brangakmeniais sužadėtuvių žiedai

Su brangakmeniais

Žiedai su safyrais, rubinais, smaragdais ir jų deriniai su natūraliais arba laboratorijoje užaugintais briliantais atskleidžia brangakmenių grožį.  Rinktis žiedus

Trijų deimantų sužadėtuvių žiedai

Trijų deimantų

Šoniniai briliantai grakščiai pabrėžia centrinio akmens grožį. Rinktis žiedus

Pas mus dirba GIA sertifikuoti brangakmenių vertinimo ekspertai.

Apsilankykite salone

Apsilankykite salone ir gaukite eksperto patarimą. Rezervuoti laiką

Sužadėtuvių žiedo pirkimo gidas

Žiūrėti

Žiedo dydžio nustatymo gidas  Žiūrėti

Populiariausi sužadėtuvių žiedai

Žiedų stiliai

Klasikiniai

Šis žiedo rėmelis akcentuoja ir pabrėžia centrinio deimanto grožį. Žiedų modeliai gali turėti skirtingą rėmelio plotį ir karūnėlės aukštį, 4 ar 6 karūnėlės laikiklius, bei valcuotą į auksą akmenį. Nuo klasikinių iki naujausių drąsių rėmelio formų, mūsų kolekcijoje kiekvienas suras tinkamą.

Modernūs

Ši žiedų kolekcija atspindi daugelio šiuolaikinių moterų stilių. Centrinis akmuo ir deimantinis rėmelis traukia akį ir sukuria gerai pastebimą žiedo žaižaravimo ir spindesio efektą. Šoniniai briliantai pabrėžia pasirinkto centrinio brangakmenio grožį.

Halo

Halo žiedų modeliai paryškins ir pabrėš bet kokio dydžio centrinį briliantą ir sudarys kvapą gniaužiantį įspūdį. Deimantinis rėmelis aplink centrinį akmenį vizualiai padidina brangakmenį, sukuria stipresnį deimanto spindesio efektą.

Kitų formų deimantų

Žiedai su markizės, kriaušės, ovalo, princesės, širdelės ir kitų formų deimantais alsuoja išskirtinumu ir pasirinkta forma dažnai reiškia simbolinius dalykus. Nestandartinių formų deimantai gali paryškinti pirštų grakštumą, bei atrodyti didesni, palyginus su analogiško karatų svorio apvaliais briliantais. 

Su brangakmeniais

Puošnūs žiedai su safyrais, rubinais, smaragdais ir šių akmenių deriniai su briliantais atskleidžia visų brangakmenių grožį. Nepriklausomai nuo žiedo stiliaus, brangakmeniai spindi ir atrodo nuostabiai derinyje su auksu ir deimantais. Mūsų kolekcijoje rasite tinkamą sužadėtuvėms ar ypatingai progai.

Individualūs

Jei turite viziją kaip turi atrodyti žiedas, šį papuošalą sukurti galite su mūsų dizainerių ir 3D juvelyrų-modeliuotojų pagalba. Patarsime dėl žiedo modelio, brangakmenių ir metalo pasirinkimo, kad sukurtas papuošalas atneštų išskirtines teigiamas emocijas.
Sužadėtuvių žiedų deimantai

Virš 100.000+ deimantų

Plačiausias pasirinkimas

Dovanų įpakavimas sužadėtuvių žiedai

Dovanų įpakavimas

Individualaus dizaino dėžutes

Laboratorijų sertifikatai sužadėtuvių žiedai

Laboratorijų sertifikatai

HRD, GIA, IGI, LPR

Sužadėtuvių žiedas jau daugybę metų yra neatsiejama pasipiršimo dalis. Nors globaliai bendro sutarimo kokie turi būti sužadėtuvių žiedai nėra, pastebimos tam tikros šių papuošalų tendencijos bei kategorijos, supaprastinančios atsakingas ir neretai sudėtingas žiedo paieškas. Šis, ant kairės rankos dažniausiai nešiojamas žiedas, gali būti balto, geltono arba raudono aukso, puoštas briliantais, deimantais, smaragdais ar kitais brangiaisiais akmenimis. Sužadėtuvių žiedų kainos taip pat įvairios - nuo kelių šimtų eurų už subtilesnį žiedelį, iki tūkstančio ir daugiau už tiktų tikriausią meno kūrinį. Svarbiausia, kad piršlybos būtų nuoširdžios, o išrinktas žiedas būtų toks, kokį jūsų antra pusė noriai ir džiugiai nešiotų kasdien.

Ant kurios rankos nešiojami sužadėtuvių žiedai?

Istoriškai sužadėtuvių žiedai yra nešiojami ant kairės rankos, o vestuviniai-ant dešinės. Tačiau vis dažniau moterys vestuvių ir sužadėtuvių žiedus renkasi mūvėti ant kairės rankos.

Ant kurio piršto nešiojami sužadėtuvių žiedai?

Lietuvoje išlikęs paprotys nešioti sužadėtuvių žiedą ant dešinės rankos ketvirto piršto.

Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedo dydį?

Jeigu žmogus jau nešioja žiedą, paprasčiausias būdas sužinoti žiedo dydį yra išmatuoti žiedo skersmenį su liniuote. Matuokite vidinį skersmenį milimetrų tikslumu, gautas skaičius ir bus žiedo dydis. Jeigu žmogus iki šiol nenešiojo žiedų, dydį sužinoti galite naudodami siūlą. Apvyniokite siūlą aplink pirštą, nesuspausdami odos. Pažymėkite vietą, kur siūlas susikerta. Išmatuokite siūlo ilgi tarp pažymėjimų liniuote. Matuokite milimetrų tikslumu. Gautą ilgį padalinkite iš 3,14 ir gausite žiedo skersmenį milimetrais, kuris ir atitiks žiedo dydį. Atvykite į INDIVI saloną, kur specialiu matuokliu bus lengvai nustatytas tinkamiausias dydis. Daugiau informacijos rasite paspaudę čia.

Ar žiedo dydis gali būti koreguojamas?

Paprastai žiedo dydį galima pakoreguoti, ir mes tai galėsime padaryti. Tam tikrų žiedų su brangakmeniais dydis negali būti keičiamas. Todėl, jei abejojate, kad žiedo dydis gali netikti, prieš įsigydami žiedą susisiekite su mumis, ir mes atsakysime, ar Jūsų pageidaujamo įsigyti žiedo dydis gali būti koreguojamas.

Prieš kiek laiko reikia užsakyti sužadėtuvių žiedą?

Žiedų pagaminimo terminas yra 10-15 d.d.

Kokį metalą geriau pasirinkti sužadėtuvių žiedui?

Dažniausiai gaminami geltono, raudono ar balto aukso sužadėtuvių žiedai, tačiau žiedams gaminti galima naudoti ir platiną.

Ką reikia žinoti apie sužadėtuvių žiedų priežiūrą?

Sužadėtuvių žiedas yra nešiojamas kasdien, todėl patiria nuolatinį išorinių veiksnių poveikį. Norint, kad jie išliktų gražūs, ilgai tarnautų, nepasikeistų jų pradinė išvaizda, privaloma juos valyti. Žiedų priežiūrą patikėti galima profesionalams, ypač jei žiedai yra inkrustuoti brangiaisiais akmenimis. Paprastesnio dizaino žiedą galima valyti ir namuose, naudojant specialiai papuošalų valymui skirtas servetėles. Daugiau info apie sužadėtuvių žiedų priežiūrą rasite paspaudę čia.

Kokie sužadėtuvių žiedai yra populiariausi?

Populiariausi yra klasikinio, elegantiško stiliaus žiedai, tačiau vis dažniau klientai renkasi modernaus bei halo stiliaus žiedų modelius.

Kiek gali tekti sumokėti už kokybišką sužadėtuvių žiedą?

INDIVI galite rasti tai, kas jums patinka už prieinamą kainą, tačiau, kiek išleisite jūs, priklausys tik nuo jūsų. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje, čia galite rasti kokybiškų sužadėtuvių  žiedų patraukliomis kainomis. Rasite ne tik vestuvinių, sužadėtuvių žiedų, bet ir kitų puikių gaminių.

Kaip įteikti sužadėtuvių žiedą?

Ne mažiau svarbus yra pats žiedo įteikimas ir pasipiršimas. Pasistenkite, kad Jūsų išrinktoji šios akimirkos nepamirštų visą gyvenimą. Štai keletas patarimų:

Klasikinis būdas

Užsakykite staliuką prabangiame restorane. Šampanas, romantiška gyva muzika ir gėlės suteiks akimirkai ypatingo žavesio. Vakarienės metu priklaupkite ant kelio ir paprašykite jos tapti Jūsų žmona.

Šventinis būdas

Padovanokite sužadėtuvių žiedą jos gimtadienio, Naujųjų metų, Šv. Valentino dienos ar kita proga draugų ir draugių akivaizdoje. Geresnės dovanos negalima ir įsivaizduoti. Tokią dvigubą šventę ji tikrai prisimins visą gyvenimą.

Egzotiškas būdas

Nupirkite kelionę į vieną iš romantiškų miestų:  Paryžių, Romą ar egzotiškąjį Bankoką – įsimins tiek kelionė, tiek pasipiršimo akimirka. Žiedą tokiu atveju galima įteikti jaukioje kavinukėje, vandenyno pakrantėje prieš saulėlydį, ant ugnikalnio krašto, vidury džiunglių ar ryžių lauko. Neužmirštami įspūdžiai.

Ekstremalus būdas

Jei esate aštrių pojūčių mėgėjai, pasipirškite ore: skrendant oro    balionu ar parasparniu, leidžiantis saulei, ar šokant su parašiutu. O galbūt važinėjant keturračiais ar kvapą gniaužiančiame atrakcionų parke?

Romantiškas būdas

Nusiveskite merginą į jums abiem svarbią vietą. Gal tai jūsų pirmojo pasimatymo ar pirmojo bučinio vieta ar aukšto pastato stogas, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas. Kiekviena pora turi savų įsimintinų vietų, todėl galite jas panaudoti šiai nuostabiai akimirkai.

Kodėl sužadėtuvių žiedus verta rinktis INDIVI?

Kokybiškos medžiagos, unikalūs dizainai, išskirtinis dėmesys detalėms bei ilgametė patirtis leidžia INDIVI užtikrinti, kad čia sukurti žiedai bus ne tik malonūs akiai, bet ir ilgaamžiai, kokybiški, aplinkos veiksniams atsparūs papuošalai.
Sužadėtuvės -tai intymi dviejų žmonių proga, kuri veda į tobulą ir amžiną santuokinį gyvenimą. Jei dovana merginos bus priimta, galėsite kartu ieškoti vestuvinių žiedų ir eiti kartu gyvenimo keliu.