Sužadėtuvių žiedai

100.000+ sertifikuotų deimantų ir virš 100 žiedų rėmelių pasirinkimas.
Išsirink tinkamiausią

Klasikiniai

Klasikinis ir amžinas žiedo dizainas, kuris pabrėžia brilianto grožį Rinktis žiedus

Modernūs

Subtilus deimantinis rėmelis pabrėžia centrinio brilianto grožį Rinktis žiedus

Halo

Briliantai apsupa centrinį brangakmenį ir padaro kvapą gniaužiantį įspūdį Rinktis žiedus

Išskirtinių deimantų

Žiedai su nestandartinių formų deimantais alsuoja išskirtinumu Rinktis žiedus

Su brangakmeniais

Žiedai su safyrais, rubinais, smaragdais ir jų deriniai su briliantais atskleidžia brangakmenių grožį Rinktis žiedus

Trijų deimantų

Šoniniai briliantai grakščiai pabrėžia centrinio akmens grožį Rinktis žiedus

Pas mus dirba GIA sertifikuoti brangakmenių vertinimo ekspertai.

Apsilankykite salone

Apsilankykite salone ir gaukite eksperto patarimą. Rezervuoti laiką

Sužadėtuvių žiedo pirkimo gidas

Žiūrėti

Žiedo dydžio nustatymo gidas  Žiūrėti

Populiariausi sužadėtuvių žiedai

Andromeda
Nuo 750 €

Melody
Nuo 982 €

Diana
Nuo 289 €

Kalibri
Nuo 689 €

Žiedų stiliai

Klasikiniai

Šis žiedo rėmelis akcentuoja ir pabrėžia centrinio deimanto grožį. Žiedų modeliai gali turėti skirtingą rėmelio plotį ir karūnėlės aukštį, 4 ar 6 karūnėlės laikiklius, bei valcuotą į auksą akmenį. Nuo klasikinių iki naujausių drąsių rėmelio formų, mūsų kolekcijoje kiekvienas suras tinkamą.

Modernūs

Ši žiedų kolekcija atspindi daugelio šiuolaikinių moterų stilių. Centrinis akmuo ir deimantinis rėmelis traukia akį ir sukuria gerai pastebimą žiedo žaižaravimo ir spindesio efektą. Šoniniai briliantai pabrėžia pasirinkto centrinio brangakmenio grožį.

Halo

Halo žiedų modeliai paryškins ir pabrėš bet kokio dydžio centrinį briliantą ir sudarys kvapą gniaužiantį įspūdį. Deimantinis rėmelis aplink centrinį akmenį vizualiai padidina brangakmenį, sukuria stipresnį deimanto spindesio efektą.

Išskirtinių deimantų

Žiedai su markizės, kriaušės, ovalo, princesės, širdelės ir kitų formų deimantais alsuoja išskirtinumu ir pasirinkta forma dažnai reiškia simbolinius dalykus. Nestandartinių formų deimantai gali paryškinti pirštų grakštumą, bei atrodyti didesni, palyginus su analogiško karatų svorio apvaliais briliantais. 

Su brangakmeniais

Puošnūs žiedai su safyrais, rubinais, smaragdais ir šių akmenių deriniai su briliantais atskleidžia visų brangakmenių grožį. Nepriklausomai nuo žiedo stiliaus, brangakmeniai spindi ir atrodo nuostabiai derinyje su auksu ir deimantais. Mūsų kolekcijoje rasite tinkamą sužadėtuvėms ar ypatingai progai.

Individualūs

Jei turite viziją kaip turi atrodyti žiedas, šį papuošalą sukurti galite su mūsų dizainerių ir 3D juvelyrų-modeliuotojų pagalba. Patarsime dėl žiedo modelio, brangakmenių ir metalo pasirinkimo, kad sukurtas papuošalas atneštų išskirtines teigiamas emocijas.

Virš 100.000+ deimantų

Plačiausias pasirinkimas

Dovanų įpakavimas

Individualaus dizaino dėžutes

Laboratorijų sertifikatai

HRD, GIA, IGI, LPR

SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI YRA MEILĖS SIMBOLIS Deimantas simbolizuoja ištikimybę, amžinybę, tyrus, tvirtus ir tikrus jausmus, o padovanotas su meile savo šeimininkui neša sėkmę, meilę bei laimę. Piršlybų žiedai gali būti įvairaus dizaino, tačiau populiariausiais išlieka klasikiniai žiedai su vienu deimantu. Jei tai klasikinis sužadėtuvių žiedo modelis, tai deimantas yra vienas, jei žiedas turi daugiau nei vieną briliantą, tokie žiedai yra modernūs. Jeigu mergina mėgsta išskirtinumą, galite pagalvoti ir apie modernaus dizaino žiedus, tokius žiedus puošia daugiau nei vienas deimantas, kurie gali būti išdėstyti aplink centrinį deimantą arba papuošti žiedo rėmelį. Jeigu norite, kad Jūsų dovanojamas sužadėtuvių žiedas būtų įmantresnio dizaino, galite pasirinkti juvelyro-dizainerio kurtus modelius, kurie išsiskiria savo įmantriomis formomis, linijomis, o juos dažniausiai puošia kriaušės, emeraldo, princesės, markizės, ovalo ar kitų įmantrių formų deimantai. Išskirtiniai modeliai turėtų nustebinti tokias moteris, kurios mėgsta puoštis ir išsiskiria iš minios.

PATARIMAS PRIEŠ PERKANT Todėl rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, kokius papuošalus mergina mėgsta ir kokio stiliaus žiedas būtų jai tinkamiausias. Pirkdami sužadėtuvių žiedą su deimantu indivi.lt turėsite garantiją dėl deimanto parametrų ir kokybės, nes dauguma INDIVI parduodamų deimantų turi ne tik Lietuvos prabavimo rūmų, bet ir tarptautinių žinomų laboratorijų išduotus brangakmenio kokybės sertifikatus. Sužadėtuvių žiedų gamybai yra pasitelkiamos naujausios technologijos, o daugiametė juvelyrų darbo patirtis užtikrina, kad meilės simbolis bus ilgaamžis ir atlaikys laiko išbandymus. Lietuvoje tradiciškai sužadėtuvių žiedai nešiojami ant kairės rankos bevardžio piršto.Dažnai šalia jo galima pamatyti ir vestuvinį žiedą.

ŽIEDAS YRA MEILĖS IR RŪPESČIO SIMBOLIS Atminkite, galbūt Jums sužadėtuvių žiedas atrodo tik eilinis blizgantis papuošalas, tačiau Jūsų išrinktajai jis yra itin svarbus ir laukiamas. Kiekviena mergina ar moteris, ankščiau ar vėliau, tikisi sulaukti šio žiedo iš savo partnerio, kaip meilės ir amžino rūpesčio bei pasitikėjimo simbolio. Todėl nepagailėkite laiko ir pastangų išrinkti patį tinkamiausią ir širdžiai mieliausią papuošalą. Pirmiausiai, apsvarstykite, kokią dalį savo asmeninio biudžeto galite skirti šiai dovanai. Renkantis klasikinį žiedo dizainą, pagrindinę gaminio vertę sudaro centrinis akmuo, kuris papuoš žiedą. Jei svarstote apie tradicinį pasirinkimą – deimantą, pasidomėkite apie šiam akmeniui būdingas savybes. Sužadėtuvių žiedams dažniausiai renkamas 0.30-0.50 karatų dydžio briliantas. „Indivi“ salone, akmenims nuo 0.30 karatų suteikiamas ne tik Lietuvos prabavimo rūmų įvertinimas, tačiau ir tarptautinis sertifikatas, patvirtinantis Jūsų pasirinkto akmens autentiškumą bei vertę. Norime priminti, kad ne veltui sakoma, jog deimantai yra amžiams. Tad toks briliantas bus ne tik daili ir akį traukianti puošmena ant Jūsų mylimosios piršto, tačiau ir puiki investicija į ateitį. Dažniausiai, didžiausias iššūkis, su kuriuo tenka susidurti vyrams renkant sužadėtuvių žiedą yra nustatyti tinkamą piršto dydį. Norime nuraminti, kad net ir išrinkus kiek per didelį ar per mažą žiedą, beveik visais atvejais tai galima pakoreguoti. Juk svarbiausia, pati idėja ir gražus bei brandus poelgis! Mergina tikrai supras, su kokia užduotimi Jums teko susidurti ir įvertins Jūsų gerus ketinimus ir dideles pastangas. Galbūt jau aiškiai žinote, kokį žiedą dovanosite savo išrinktajai, o galbūt dar tik svarstote apie įvairiausias galimybes, svarbiausia – neskubėkite. Po ilgų ieškojimų, galiausiai sulauksite lemtingojo “TAIP”, kuris pakeis Jūsų abiejų gyvenimą ir taps naujo šeimyninio projekto pradžia.