Apmokėjimas

Už prekes indivi.lt galite atsiskaityti keliais būdais: banko pavedimu, per „paysera“ sistemą, grynaisiais pinigais, kredito kortele per "paysera" sistemą.

1. ATSISKAITYMAS BANKO PAVEDIMU

Už prekes mokėtiną sumą perveskite banko pavedimu į žemiau nurodytą įmonės banko sąskaitą. Atliekant tarptautinį pavedimą būtina nurodyti papildomus banko rekvizitus, pateiktus žemiau. Prieš atlikdami pavedimą, užsiregistruokite indivi.lt svetainėje, įdėkite norimą prekę į krepšelį, nurodykite kontaktinę ir pristatymo informaciją, bet priėję apmokėjimo etapą apmokėjimo neatlikite, o pinigus perveskite į žemiau nurodytą banko sąskaitą. Pavedimo dokumente būtinai reikia nurodyti užsakymo numerį, kuris suteikiamas pasirinkus prekę ir užsiregistravus svetainėje, taip pat galite nurodyti prekės pavadinimą.

Įmonės rekvizitai:

UAB „Ankoras“ 

a/s LT51 7300 0101 5072 2976

Įmonės kodas: 304437025

AB Bankas „Swedbank“

Atliekant tarptautinį pavedimą, taip pat, nurodykite šią informaciją:

Banko adresas: Konstitucijos pr. 20A, LT-09321, Vilnius, Lietuva

SWIFT: HABALT22

2. ATSISKAITYMAS PER PAYSERA SISTEMĄ

a) Pasirinkę prekes ir užsiregistravę, skiltyje „Apmokėjimas“ pasirinkite mokėjimo būdą per „paysera“ sistemą. Apmokėjimą per „paysera“ sistemą galėsite atlikti, jeigu turite sąskaitą banke ir esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį.

b) Paspaudę ant „paysera“ langelio, būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite pasirinkti banką, per kurį norite atlikti apmokėjimą.

c) Išsirinkę banką, būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį, kuriame turėsite prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės sistemos įprastu būdu.

d) Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, ir Jūs būsite nukreipti į indivi.lt puslapį, kuriame bus nurodytas užsakymo ir apmokėjimo patvirtinimo numeris. Rekomenduojame išsaugoti ar atspausdinti šį patvirtinimo pranešimą.

Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio ir grįžtant į internetinę parduotuvę indivi.lt neperduodami. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.

3. ATSISKAITYMAS KREDITO KORTELE PER PAYSERA SISTEMĄ

Galite atsiskaityti kredito kortele per „Paysera“ sistemą. Svetainėje kaip apmokėjimo būdą pasirinkite „Apmokėjimas per paysera arba kredito kortele“ ir būsite nukreipti į „Paysera“ lauką, kur turėsite suvesti kredito kortelės informaciją.

4. APMOKĖJIMAS GRYNAISIAIS PINIGAIS ATVYKUS Į SALONĄ

Atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais galite atvykę į įmonės buveinę Polocko g. 43C, Vilniuje. Prieš atvykstant būtina suderinti susitikimo laiką tel. +370 666 77977 arba el. paštu info@indivi.lt.

Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti po apmokėjimo gavimo.