Naujausi įrašai

Naujausi įrašai

 • Perlų gidas: jų reikšmė, rūšys, vertė ir viskas ką turite žinoti
  Perlų gidas: jų reikšmė, rūšys, vertė ir viskas ką turite žinoti

  Tikriausiai visi žinome, kaip atrodo perlai ir esame girdėję, jog šie brangakmeniai yra nepavaldūs laikui ir neišeinantys iš mados. Tačiau ką iš tikrųjų vertėtų žinoti apie perlus ir kaip išsirinkti sau tinkamiausius?

  Skaityti daugiau
 • Vidutinės vestuvinių žiedų kainos - kiek turėtumėte išleisti 2024?
  Vidutinės vestuvinių žiedų kainos - kiek turėtumėte išleisti 2024?

  Ar norite sužinoti plačiau apie vestuvinių žiedų kainas 2024 metais? Skaitykite toliau ir mes jums atskleisime, kiek derėtų išleisti vestuviniams žiedams. 

  Skaityti daugiau
 • Jeigu norite pasipuošti Vilties deimantu, 250 milijonų nereikia
  Jeigu norite pasipuošti Vilties deimantu, 250 milijonų nereikia

  Tokia suma JAV žaliųjų draustas legendinis brangakmenis, nuo 1958-ųjų priklausantis Smitsono institutui. Sunkiai įsivaizduojamos aplinkybės, kuriomis šį juvelyrikos Šventąjį Gralį muziejus nuspręstų parduoti, tačiau XXI amžiuje neturite būti Karalius Saulė ar pasakiškai turtinga kasyklos paveldėtoja, kad identiškas brangakmenis padabintų jūsų liauną kaklą.

  Skaityti daugiau
 • TOP 5 patarimai, kurie padės išsirinkti sužadėtuvių žiedą
  TOP 5 patarimai, kurie padės išsirinkti sužadėtuvių žiedą

  Ar žinojote, jog kasmet Lietuvoje vyksta daugiau nei 19 000 santuokų? Tačiau norint susaistyti žiedus, prieš religinę ar civilinę santuokos ceremoniją, turite žinoti, kokį sužadėtuvių žiedą pasirinkti.

  Skaityti daugiau
 • Deimanto anatomija
  Deimanto anatomija

  Deimantas yra sudarytas iš dviejų pagrindinių dalių, karūnos ir paviljono. Jų struktūra ir tarpusavio sąveika turi didžiausią poveikį deimanto spindesiui. Tobuliausiai šviesą atspindi ir žaižaruoja apvalūs deimantai, kurie turėdami 57 arba 58 briaunas dar vadinami briliantais. Deimanto anatomija padės Jums lengviau suprasti iš kokių dalių susideda deimantas. Matuojant deimantų briaunavimą svarbu atsižvelgti į visas jų dalis: rundisto skersmenį, aikštelės plotį, karūnos aukštį, bendrą aukštį,...

  Skaityti daugiau
 • Kaip keitėsi deimantų kainos
  Kaip keitėsi deimantų kainos

  Deimantai – ne tik geriausi moterų, bet, taip pat, ir investuotojų draugai, todėl verta įsigilinti į tai kaip keitėsi deimantų kainos. Atsiranda vis daugiau žmonių, kurie nori investuoti būtent į šiuos brangakmenius, ypač dėl didėjančios paklausos Kinijoje. Tai ir tapo pagrindiniu ir nulemiančiu veiksniu, kodėl deimantas yra toks vertinamas. Deimantų rinka su laiku tampa vis stabilesnė, tam įtakos turi gerėjanti pasaulio ekonomika ir socialinės tendencijos. Deimantas yra viena geriausių...

  Skaityti daugiau
 • Deimantų sertifikatai
  Deimantų sertifikatai

  Deimantų sertifikatai skirti patvirtinti akmens autentiškumui. Kiekvienas parduodamas deimantas, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, privalo turėti jo autentiškumą įrodantį Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą. Todėl jeigu nusprendėte įsigyti papuošalų su deimantais, nepamirškite reikalauti sertifikato iš pardavėjo.

  Skaityti daugiau
 • Top 10 brangiausių sužadėtuvių žiedų
  Top 10 brangiausių sužadėtuvių žiedų

  Sužadėtuvių žiedas tai – amžinos meilės simbolis, kurį įteikdamas vyras prisiekia savo ištikimybę ir meilę mylimai moteriai. Sužadėtuvių žiedai paprastai inkrustuojami deimantais, kurie gali būti įvairių formų ir atspalvių. Lietuvoje žmonės sužadėtuvių žiedui dažniausiai išleidžia nuo 1000 – 2000eurų, tačiau ar susimąstėte kada, kokius žiedus nešioja užsienio įžymybės? Top10edges.com pateikia 10 užsienio žvaigždžių, kurios turi įspūdingus ir labai vertingus sužadėtuvių žiedus.

  Skaityti daugiau
 • Ką verta žinoti renkantis vestuvinius žiedus – 1 dalis
  Ką verta žinoti renkantis vestuvinius žiedus – 1 dalis

  Dažnai žmonės galvoja, kad vestuvinius žiedus galima išsirinkti per valandą ar netgi dar trumpiau, tačiau tai nėra tiesa, juk vestuviniai žiedai jus lydės gražiausioje jūsų gyvenimo akimirkoje, atsispindės vestuvių nuotraukose, bus nešiojami ant piršto kiekvieną dieną visą likusį gyvenimą, todėl reikėtų rinktis atsakingai. Pateiksiu įžvalgas ką verta žinoti renkantis vestuvinius žiedus. Apie vestuvinių žiedų simboliką Labai tikiuosi, kad pasirinkę vestuvinius žiedus nepadėsite jų į...

  Skaityti daugiau
 • Ką verta žinoti renkantis vestuvinius žiedus – 2 dalis
  Ką verta žinoti renkantis vestuvinius žiedus – 2 dalis

  METALO PASIRINKIMAS Renkantis vestuvinius žiedus bene svarbiausias pasirinkimas yra metalas. Reikėtų apsispręsti iš kokio metalo bus gaminami jūsų vestuviniai žiedai ir kokios spalvos.

  Skaityti daugiau
Showing 1 to 10 of 27 (3 Pages)