Deimantų pirkimo gidas

Norint išsirinkti tobulą briliantą sužadėtuvių žiedui, yra eilė faktorių, kuriuos reikia žinoti prieš priimant sprendimą. Daugelis aspektų lemia brangakmenio grožį, spindesį ir vertę. Leiskite mums nukreipti šiame pasirinkime, kad surasti tą vienintelį, tinkamiausią.

Karatų svoris

Deimanto dydis yra svarbus, tačiau karatų svoris nėra tas pats kaip deimanto dydis. Kokio dydžio atrodo briliantas apsprendžią akmens forma, briaunavimo kokybė.

Švarumas

Beveik visi deimantai turi nedidelių netobulumų, kurie dažniausiai nėra matomi akiai. Deimanto intarpų dydis, skaičius ir vieta apsprendžia brangakmenio kainą. Svarbu žinoti deimanto švarumo tipus, kad padaryti teisingą pasirinkimą.

Spalva

Kalbant apie deimanto spalva yra turimas omenyje gelsvo atspalvio nebuvimas. Geidžiamiausi yra bespalviai D spalvos deimantai. Tačiau, kai deimantas yra įstatytas į papuošalą, net ekspertui sunku pasakyti tikrąją deimanto spalvą. Tad jei nėra itin svarbu kas parašyta deimanto sertifikate, ne pačių balčiausių deimantų įsigijimas dažnai yra geras pasirinkimas.

Briaunavimas

Brilianto briaunavimas yra vienas pagrindinių parametrų, apsprendžiančių brangakmenio grožį ir spindesį. Idealiai briaunuoti briliantai atrodo didesni nei analogiško karatų svorio, bet blogesnio briaunavimo akmenys.

Forma ir Fluorescencija

Tik apvalūs deimantai, turintys 57-58 briaunas, yra vadinami briliantais, o kitų formų briaunuoti akmenys vadinami deimantais. Populiariausi išlieka apvalūs briliantai, tačiau populiarėja ovalo, princesės, markizės ir kitų formų brangakmeniai.

Sertifikatas ir Kaina

Deimanto sertifikatas nusako akmens charakteristikas ir vertę, tačiau laboratorijos turi skirtingus vertinimo standartus, kas gali įtakoti brangakmenio kainą ir lemti klaidingą pasirinkimą. Be “4C”charakteristikų, deimanto kainą dažnai apsprendžia ir kiti faktoriai, kurios pravartu žinoti.

Tobulas briliantas

Jei jau žinote apie 4C, bet norite ypatingo grožio brangakmenio, kuris maksimaliai atskleidžia tai, už ką briliantas yra vertinamas ir trokštamas? Mūsų ekspertai pasidalina subtilybėmis, kurios lemia spindesį, grožį ir brangakmenio išskirtinumą.