Pristatymas ir Grąžinimas

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Indivi.lt užsakytos prekės yra pristatomos nemokamai visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Prekės pristatomos per 10–14 darbo dienų nuo užsakymo ir apmokėjimo gavimo dienos. Atskirais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau. Prieš pristatydami prekes mes su Jumis susisieksime dėl pristatymo laiko ir datos. Prekės bus pristatytos Jūsų užsakyme nurodytu adresu. Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų įteiktos konkrečiam asmeniui, turite tai pažymėti užsakymo pateikimo metu. Indivi.lt užsakytos ir pristatomos prekės yra nemokamai pakuojamos į specialią dovanų pakuotę. Visos indivi.lt parduodamos ir pristatomos prekės pristatymo metu yra apdraustos pardavėjo lėšomis, todėl galite būti tikri, kad gaminiai Jus pasieks saugiai.

PREKIŲ PRISTATYMAS UŽ LIETUVOS RESPUBLIKOS RIBŲ

Prekės Europos Sąjungos teritorijoje yra pristatomos už 59 eurų mokestį. Prekių pristatymo terminas yra 3–5 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos už Europos Sąjungos ribų, susisiekite su mumis dėl pristatymo sąlygų ir galimybių.

PREKIŲ ATSIĖMIMAS INDIVI SALONE

Prekes galite atsiimti Indivi.lt salone Vilniuje, adresu Kęstučio g. 43, prieš tai tel. +370 666 77977 arba el. paštu info@indivi.lt suderinę atsiėmimo laiką ir datą. Jeigu turite specialių su pristatymu susijusių pageidavimų, prašome susisiekti su mumis tel. +370 666 77977 arba el. paštu info@indivi.lt.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Mums svarbu, kad Jūs būtumėte patenkinti įsigytu juvelyrikos dirbiniu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių prekė Jūsų netenkina, mes grąžinsime sumokėtus pinigus. Mes siūlome savo klientams net 30 dienų prekių grąžinimo galimybę. Jeigu dėl kokių nors priežasčių nesate patenkinti įsigytu gaminiu, galite grąžinti įsigytą prekę per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos, ir mes grąžinsime Jums pinigus. Prieš grąžinant prekę būtina susisiekti su mumis dėl prekės grąžinimo kodo ir instrukcijos tel. +370 666 77977. Pinigai grąžinami per tris darbo dienas po to, kai mūsų kokybės specialistas apžiūri prekę ir įsitikina, kad prekė nepažeista. Prekė patikrinama per 5 darbo dienas nuo gavimo dienos. Prašome atkreipti dėmesį, kad dėvėtos, modifikuotos, pakeistos ar pažeistos prekės grąžinimui nepriimamos. Būtina turėti prekės grąžinimo kodą, grąžinti originalią pakuotę, kokybės sertifikatą ir nepažeisti etikečių. Pagal individualų užsakymą pagamintos prekės (t. y. prekės ne iš Pardavėjo svetainėje indivi.lt siūlomo įsigyti pardavimui asortimento) nėra grąžinamos. Norėdami užtikrinti saugų grąžinimą ant prekių siuntos nerašykite „juvelyriniai dirbiniai“ ar žodžių, kurie galėtų išduoti siuntos turinį ar vertę. Ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba vvtat.lt, buveinės adresas Vilniaus g. 25, Vilnius, bei prašymus ar skundus galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai.