Kaip nustatyti žiedo dydį?

ŽIEDO DYDŽIO NUSTATYMO BŪDAI

Jeigu nežinote žiedo dydžio, žemiau pateikiame keletą rekomendacijų jam nustatyti.

1. Jeigu žmogus jau nešioja žiedą, paprasčiausias būdas yra išmatuoti žiedo skersmenį su liniuote. Matuokite tik vidinį skersmenį milimetrų tikslumu. Gautas skaičius milimetrais ir bus žiedo dydis.

2. Jeigu žmogus iki šiol nenešiojo žiedų, iškirpkite popierinę juostelę ir apvyniokite aplink tą pirštą, ant kurio bus nešiojamas žiedas. Juostelę apvyniokite kuo tiksliau, nepalikite laisvų tarpelių, nes gali būti gautas ne visai tikslus dydis. Pažymėkite vietą, ties kuria susiduria juostelės galai, ir gautą juostelės ilgį išmatuokite liniuote. Gautą skaičių milimetrais padalinkite iš Pi (3.14) ir gausite skaičių, kuris ir bus reikiamas žiedo dydis.

3.  Jeigu turite galimybę, atsineškite žiedą į INDIVI saloną, kur specialiu matuokliu lengvai nustatysime tinkamiausią dydį.

4. Jeigu prieš tai minėti būdai pasirodė netinkami, perkant žiedą merginai galima rinktis 16.5 dydį, jis yra populiariausias ir šio dydžiomoteriškų žiedų INDIVIyra nuperkamadaugiausia. Vaizdo įrašą, parodantį, kaip nustatyti žiedo dydį galite rasti čia.

ŽIEDO DYDŽIO KEITIMAS

Atminkite, kad matuojant visais prieš tai nurodytais būdais galima paklaida. Susisiekite su INDIVI specialistais, jei užsakytas žiedo dydis netinka. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrų žiedų modelių dydis negali būti keičiamas, todėl prieš atlikdami užsakymą, atidžiai perskaitykite žiedo aprašymo informaciją. Jeigu žiedo dydis negali būti keičiamas, bus nurodyta.

PATARIMAI PERKANT ŽIEDĄ DOVANAI

Pasiteiraukite draugų ar giminaičių, galbūt jie žino jos/jo tikslų dydį. Pasiskolinkite jau turimą žiedą. Itin svarbu atkreipti dėmesį, ant kurio piršto nešiojamas žiedas, kadangi kairės ir dešinės rankos piršto dydis gali skirtis. Paprastai, vestuviniai žiedai yra nešiojami ant dešinės rankos bevardžio piršto, o sužadėtuvių - ant kairės.

ŽIEDO DYDŽIŲ LENTELĖ