Naujausi įrašai

Vidutinės vestuvinių žiedų kainos - kiek turėtumėte išleisti 2024?

Jei planuojate vestuves 2024 metais, jums neabejotinai reikės išsirinkti vestuvinius žiedus.  Tai tampa ganėtinai sunkia užduotimi, nes informacijos ir dezinformacijos internete šia tema yra gana daug. Turbūt mažiausiai norėtųsi išleisti sunkiai uždirbtus pinigus neprotingiems sprendimams. Taigi, kokios yra numatomos/ planuojamos vestuvinių žiedų kainos 2024 metais?  Jeigu jau keliate šį klausimą, pasistengsime jums padėti ir į jį atsakyti.  Skaitykite toliau ir sužinosite, kiek teks sumokėti už vestuvinius žiedus. Nukelsime Jus į nuostabų ir platų vestuvinių žiedų pasaulį.  

 

Kokia yra vidutinė vestuvinių žiedų kaina?

„Straits Research“ duomenimis, vestuvinių papuošalų rinka Europoje plečiasi. Tyrimų įmonė teigia, kad iki 2024 m. Europos vestuvinių žiedų rinkos aukso segmentas gali siekti 8,176 mlrd. Tai sudaro 3,7% sudėtinį metinį augimo tempą.

Kito šaltinio teigimu, vidutinė vestuvinio žiedo kaina gali svyruoti nuo 3000 iki 5000 USD. Bet, žinoma, galite juos įsigyti pigiau arba brangiau.    

Pavyzdžiui, princas Harry padovanojo Meghan Markle vestuvinį žiedą, kurio kaina buvo vos 200 000 USD, Ryanas Renoldsas įteikė 2,5 mln. USD vertės vestuvinį žiedą Blake Lively, o Marcas Anthony nupirko Jennifer Lopez vestuvinį žiedą, kurio vertė siekė daugiau nei 4 mln. Tai tik ledkalnio viršūnė.

 Vestuvinių žiedų įperkamumo skaičiuoklė

Jeigu klausiate savęs,  kiek kainuoja vestuviniai žiedai, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti vestuvinių žiedų įperkamumo skaičiuoklę. Daugelis jų yra prieinamos internete. Jas galite rasti naudodami greitąją „Google“ paiešką. Peržiūrėkite keletą vestuvinių žiedų įperkamumo skaičiuoklių ir išsirinkite vieną.

Jei naudosite tokias skaičiuokles, turėsite pateikti  tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui,  gali tekti įvesti informaciją apie biudžetą. Jei norite įsigyti vestuvinius žiedus su deimantais, galite įvesti informaciją apie norimą karatų dydį, briaunavimo kokybę, spalvą, žiedo parametrus, metalo rūšį, spalvą ir kt.

Naudodami vestuvinių žiedų įperkamumo skaičiuoklę, galėsite pamatyti, kiek turėtumėte jiems išleisti 2024 m. Juk nesinorėtų išleisti per daug ir atsidurti gilioje finansinėje duobėje.

  

Išankstinis biudžetas

Naudoti vestuvinio žiedo įperkamumo skaičiuoklę yra gera idėja. Tačiau tai neturėtų pakeisti biudžeto. Pradėdami apsipirkimo procesą,  turėtumėte jau žinoti, kiek galite sau leisti. Priešingu atveju,  galite atkąsti daugiau nei galite sukramtyti, o ant kaklo pakibs skolos našta.

Galite išvengti įsiskolinimo taupydami. Kuo anksčiau pradėsite taupyti, tuo geriau. Atidėkite dalį savo pajamų į atskirą sąskaitą. Taip vestuvinius žiedus įsigyti bus daug lengviau.

Jei manote, kad brangesnis - geresnis, tuomet smarkiai klystate. Neviršykite savo biudžeto ir gaukite tai, kas jums patinka už prieinamą kainą. Nereikia išleisti viso gyvenimo santaupų, kad įsigytumėte vestuvinius žiedus.

Nėra nieko blogo švaistytis pinigais, jei galite sau tai leisti. Tačiau nesileiskite į šį procesą galvodami, kad turite apiplėšti banką, kad gautumėte puikius vestuvinius žiedus.

Išsklaidykite mitus žvelgdami į vestuvinių žiedų kainas

Venkite mitų, klaidingų nuomonių ir atviro melo. Internetas yra naudingas, jei reikia informacijos. Bet jūs negalite tiesiog priimti visko, ką radote, atidžiai neapsvarstę. Jei nesate atsargūs, jus gali suklaidinti populiarūs mitai.

Vienas populiarus mitas išlikęs dar nuo 1930 m., kad jūsų vestuvinio žiedo vertė  turėtų būti lygi  vieno mėnesio atlyginimui, kuris vėliau pasikeitė  į 3 mėnesių.

Pavyzdžiui, jei uždirbate 6 000 USD per mėnesį ir manote, kad turite išleisti trijų mėnesių atlyginimą, ieškosite 18 000 USD vertės vestuvinio žiedo. Nepulkite į kraštutinumus. Jums tikrai nereikia išleisti tiek daug pinigų už kokybiškus vestuvinius žiedus.

Subtilesnis mitas rodo, kad vestuvinio žiedo biudžetą turėtumėte sudaryti pagal norimų deimantų karatus. Tai neveiksminga strategija, nes joje neatsižvelgiama į švarumą, spalvą ir briaunavimą. Todėl susitelkimas tik į karatus gali būti labai svarbus jūsų planuose.

 

Apsvarstykite galimybę pirkti internetu

Gera  naujiena  yra tai, kad šiais laikais vestuvinius žiedus daug lengviau įsigyti interneto pagalba. E-komercija yra smarkiai pažengusi, todėl vartotojas gali jaustis saugiai ir užtikrintai pirkdamas prekes internetu.

Suradę patikusį pardavėją, galėsite pasiskaityti apie gaminius, peržvelgti skirtingus vestuvinių žiedų su deimantais  pasiūlymus ir priimti labiau pagrįstus sprendimus. Taip pat tikėtina, kad rasite geresnių pasiūlymų pasirinkę internetinę parduotuvę, kurios specializacija yra vestuviniai žiedai.

Taip pat galite gauti profesionalios pagalbos iš parduotuvės administratorių. Jie padės gauti atsakymus ir pagalbą tiesiogiai iš profesionalo lūpų.

Apsvarstykite LAB užaugintus deimantus

Sąjungininkų rinkos tyrimų duomenimis, pasaulinėse laboratorijose išaugintų deimantų rinkos vertė 2021 m. siekė 22,3 mlrd. JAV dolerių, o iki 2031 m. ji gali išaugti iki 55,6 mlrd. Todėl laboratorijoje užauginti deimantai tampa vis populeresni, juos renkasi vis daugiau besituokiančių porų.   

Galite sutaupyti pinigų įsigiję žiedą su laboratorijoje išaugintais deimantais. Remiantis šaltinių duomenimis, laboratorijoje užauginti deimantai gali kainuoti 40–50 % pigiau nei natūralūs deimantai. Taigi, jei turite mažą biudžetą, nepamirškite apsvarstyti vestuvinių žiedų, kurių sudėtyje yra laboratorijoje išaugintų deimantų, pranašumų.

 

Pasirinkite teisingai - rinkitės INDIVI

Planuojate vestuves? Jei taip, norėsite sužinoti vestuvinių žiedų kainas.  INDIVI galite rasti tai, kas jums patinka, nekreipdami dėmesio į  jūsų biudžetą. Taigi, pirmiau minėtas diapazonas yra tik rodiklis, kiek vidutinis žmogus gali išleisti 2024 m. Tačiau, kiek išleisite jūs, priklausys tik nuo jūsų. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje, čia galite rasti kokybiškų vestuvinių žiedų už prieinamą kainą. Rasite ne tik vestuvinių, sužadėtuvių žiedų, bet ir kitų puikių gaminių.  

Paskelbta: Vestuviniai žiedai

Palikite komentarą