DUK

KAIP YRA UŽTIKRINAMAS SAUGUMAS PERKANT INTERNETU?

Pirkti papuošalus internetu yra visiškai saugu. Lankytojo naršyklės ir serverio siunčiama informacija yra šifruojama. Visi apmokėjimai yra vykdomi per vartotojo pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą. Jei abejojate, ar internetu užsakytos prekės Jums patiks, mes suteikiame net 30 dienų prekių grąžinimo galimybę, todėl, jeigu gaminys Jūsų netenkina, pinigus grąžinsime. Jeigu visgi turite abejonių dėl apsipirkimo internetu, siūlome galimybę atvykti apžiūrėti prekes mūsų salone Vilniaus centre ir užsakymą pateikti vietoje.

AR GAMINIAI SU BRILIANTAIS YRA TIKRI?

Visi auksiniai gaminiai su briliantais turi briliantų kokybės sertifikatą, išduotą Lietuvos prabavimo rūmų, ir įspaudą su aukso praba. Gaminiai su briliantais, parduodami Europos Sąjungoje (išskyrus Lietuvos Respubliką) ir už jos ribų, turi tarptautinį sertifikatą arba Lietuvos prabavimo rūmų kokybės sertifikatą. Kai kurie gaminiai su briliantais turi kelis brilianto kokybės sertifikatus.

KUO SKIRIASI DEIMANTAS NUO BRILIANTO?

Deimantas yra gamtoje randamas mineralas. Briliantu deimantas tampa jį nušlifavus ir jei akmuo turi ne mažiau kaip 57–58 briaunas. Nušlifuoti akmenys, kurie neturi 57–58 briaunų yra vadinami deimantais. Taigi kiekvienas briliantas taip pat yra ir deimantas, bet ne kiekvienas deimantas yra briliantas.

AR ESATE REGISTRUOTI LIETUVOS PRABAVIMO RŪMUOSE?

Taip, mūsų įmonė yra registruota Lietuvos prabavimo rūmuose ir turi Lietuvos prabavimo rūmų registruotą atsakomybės ženklą.

KAIP INDIVI GALI PASIŪLYTI TOKIAS KONKURENCINGAS KAINAS?

Indivi.lt galime pasiūlyti išskirtinai patrauklias kainas savo pirkėjams, nes prekės yra parduodamos gamintojo kainomis, ir pirkėjas už gaminius nepermoka. Be to, neturime didelių sandėliavimo, patalpų, personalo išlaikymo kaštų, kuriuos patiria paprastos parduotuvės, todėl galime pasiūlyti klientams gaminius už labai patrauklią kainą.

NORIU PIRKTI SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDĄ, BET NEŽINAU SAVO PARTNERĖS ŽIEDO DYDŽIO.

Žiedo dydį galite nustatyti pasinaudoję instrukcija, kurią rasite paspaudę čia. Norėdami būti tikri dėl žiedo dydžio, atneškite turimą žiedą į indivi.lt saloną Vilniuje ir mes tiksliai nustatysime reikiamą dydį.

KĄ GALIMA PADARYTI, JEIGU ŽIEDO DYDIS NETINKA?

Paprastai žiedo dydį galima pakoreguoti, ir mes tai galėsime padaryti. Tam tikrų žiedų su brangakmeniais dydis negali būti keičiamas. Todėl, jei abejojate, kad žiedo dydis gali netikti, prieš įsigydami žiedą susisiekite su mumis, ir mes atsakysime, ar Jūsų pageidaujamo įsigyti žiedo dydis gali būti pakeistas. Daugiau informacijos apie žiedo dydį galite rasti paspaudę čia.

ANT KURIO PIRŠTO YRA NEŠIOJAMI VESTUVINIAI IR SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI?

Vestuviniai žiedai yra nešiojami ant dešinės rankos bevardžio piršto, o sužadėtuvių žiedai ant kairės rankos bevardžio piršto.

KOKIOS YRA APMOKĖJIMO GALIMYBĖS?

Galite pasirinkti iš kelių siūlomų apmokėjimo būdų. Daugiau informacijos galite rasti paspaudę čia.

AR GALIU ATSISKAITYTI PRISTAČIUS PREKES?

Šiuo metu atsiskaitymo pristatymo metu nesiūlome.

AR GALIU UŽSISAKYTI TELEFONU?

Taip, žinoma. Indivi.lt priims užsakymus telefonu +370 666 77977 ir atsakys į Jums rūpimus klausimus. Priimame užsakymus bei konsultuojame klientus nuo 9:00 val. iki 19:00 val. darbo dienomis ir šeštadienį. Ne darbo valandomis galite palikti pranešimą ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

KADA MANO UŽSAKYMAS BUS PRISTATYTAS?

Prekės paprastai yra pagaminamos ir pristatomos per 10–14 darbo dienų nuo užsakymo apmokėjimo. Atskirais atvejais užsakymo pristatymas gali užtrukti ilgiau. Jei norite papuošalą gauti anksčiau, prieš užsakymo pateikimą susisiekite su mumis ir mes atsakysime, ar pristatymas yra įmanomas per trumpesnį terminą.

KOKIAIS 5 ŽODŽIAIS APIBŪDINTUMĖTE INDIVI?

 • Atsakomybė: kiekvienas iš mūsų yra atsakingas už savo žodžius, veiksmus ir rezultatus.
 • Pagarba: mes vertiname kiekvieną ir elgiamės oriai bei profesionaliai.
 • Sąžiningumas: mes kuriame pasitikėjimą atsakingais veiksmais ir sąžiningais santykiais.
 • Komandinis darbas: bendradarbiaudami ir visi dirbdami kartu pasieksime daugiau.
 • Ilgalaikis požiūris: mes žiūrime ne tik į dabartį, kad sukurtume vertę ateityje.

KUO INDIVI YRA KITOKIE NEI KONKURENTAI?

 • Siekiame, kad INDIVI klientas visada laimėtų iš rinkos naujovių;
 • Sprendžiame iškilusias klientų problemas;
 • Ieškome individualaus sprendimo.

KODĖL KLIENTAI PAPUOŠALUS TURĖTŲ PIRKTI INDIVI? ĮVARDINKITE KIEK ĮMANOMA KONKRETESNES PRIEŽASTIS?

 •        Geriausia kaina tiesiai iš gamintojų – be tarpininkų;
 •        galimybė apžiūrėti prekes gyvai, ko daugelis interneto parduotuvių pasiūlyti negali;
 •        galimybė grąžinti juvelyrikos dirbinius, o tai nėra įmanoma įsigijus juvelyriką parduotuvėje;
 •        konkurencingos ir išskirtinai patrauklios kainos papuošalams su briliantais;
 •        įvairaus stiliaus ir dizaino sužadėtuvių žiedai: nuo klasikinių iki moderniausių, papuošalų gamybai panaudojant moderniausias technologijas;
 •        nemokamas pristatymas Lietuvoje per 1 darbo dieną;
 •        pristatymas Europos Sąjungoje ir už jos ribų per 3–5 darbo dienas;
 •        aukštos kokybės nuotraukos, kurios suteikia galimybę įvertinti papuošalo formą ir savybes;
 •        galimybė užsakyti norimo dizaino papuošalą;
 •        galimybė pasirinti reikiamą žiedo dydį, brangakmenį, metalo prabą ir spalvą;
 •        greitas pagaminimas – 10 darbo dienų;
 •        skubi papuošalų gamyba per 3 darbo dienas;
 •        įvairūs atsiskaitymo už prekes būdai, pasirenkant labiausiai tinkantį;
 •        galimybė pirkti išsimokėtinai be jokio pabrangimo per 45 dienas;
 •        Lietuvos prabavimo rūmų papuošalų kokybės sertifikatas, gali būti tarptautinis sertifikatas;
 •        speciali INDIVI dovanų pakuotė;
 •        išsami informacija ir profesionalios konsultacijos apie parduodamas prekes;
 •        5 METŲ GARANTIJA GAMINIŲ KOKYBEI. Atsakome už savo gaminių kokybę. INDIVI suteikia 5 metų garantiją gamybos defektams. Visi garantiniai defektai yra pašalinami nemokamai. Normaliam nusidėvėjimui ir brangakmenių praradimui garantija neteikiama. Garantija negalioja jei gaminys buvo taisytas ne INDIVI juvelyro.
 •        30 DIENŲ GRĄŽINIMO GRĄŽINIMAS. Jei nesate patenkinti įsigytu juvelyrikos dirbiniu, per 30 dienų galite jį grąžinti, bei atgauti sumokėtus pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
 •        BRANGAKMENIŲ KOKYBĖS GARANTIJA. INDIVI papuošalai turi Lietuvos prabavimo rūmų kokybės sertifikatus. Dauguma gaminių taip pat turi ir tarptautinius HRD, GIA, IGI briliantų sertifikatus.

KUO INDIVI PAPUOŠALAI YRA KITOKIE NEI KONKURENTŲ? ĮVARDINKITE KIEK ĮMANOMA KONKRETESNES PRIEŽASTIS?

 • Galimybė pasirinkti brangakmenį iš 100.000+ pasirinkimo;
 • Galimybė pagaminti sudėtingiausius papuošalų modelius iš visų tauriųjų brangių metalų, įskaitant platiną.
 • Galimybė pasirinkti žemės užaugintą arba žmogaus sukurtą deimantą;
 • Galimybė sumodeliuoti papuošalą su 3D technologijų pagalba.

KUO YPATINGOS JŪSŲ NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS? ĮVARDINKITE KIEK ĮMANOMA KONKRETESNES YPATYBES? (IŠ KOKIŲ ŠALIŲ, SU KOKIAIS SERTIFIKATAIS IR PAN.)

Žaliavų kokybei skiriame ypatingą dėmesį, kruopščiai atrenkame partnerius ir tiekėjus su kuriais dirbame. Deimantai parduodami tik su patikimų laboratorijų sertifikatais. Visada stengiamės suteikti klientui išsamią informaciją apie brangakmenio charakteristikas, kilmę, savybes. 

KUO YPATINGI JŪSŲ JUVELYRAI? ĮVARDINKITE KIEK ĮMANOMA KONKRETESNES PRIEŽASTIS? (KIEK METŲ DIRBA, KOKIUS APDOVANOJIMUS AR SERTIFIKATUS TURI IR PAN.)

 • Esame subūrę profesionalių meistrų komandą, kuri myli savo darba ir kurių sukaupta ilgametė patirtis dirbant su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais leidžia užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę. Profesionalaus meistro pagamintas papuošalas ne tik atlaiko laiko išbandymus, bet, pagamintas su meilę, turi pozityvios meistro energijos, įdėtos į jo gamybą. 

AR PRODUKCIJA YRA GAMINAMA LIETUVOJE? (JEI TAIP, TAI KURIAME MIESTE. JEI NE, TAI KUR?

INDIVI papuošalai yra modeliuojami ir kuriami INDIVI juvelyrikos dirbtuvėse Vilniuje, Lietuvoje. Tam, kad juvelyrikos gaminys pamatytų pasaulį, dirba profesionalių auksakalių komandą. Brangakmeniai yra įdėdami daugiametę patirtį turinčių juvelyrų.

KODĖL INDIVI KAINOS YRA TOKIOS, KOKIOS YRA? KAS ĮEINA Į KAINĄ?

INDIVI papuošalų su deimantais kaina dažnai yra iki 75 % geresnė, nei kitų įmonių prekiaujančių panašiomis prekėmis. Deimantus perkame tiesiogiai iš didžiausių pasaulio deimantų platintojų. Dėl užsakomo brangakmenių kiekio gauname išskirtines nuolaidas ir savo klientams galime pasiūlyti itin konkurencingą papuošalo kainą. Gaminiai yra gaminami mūsų meistrų, tad gaminį įsigyjate be tarpininkų.

KOKIOS GALI BŪTI PAPILDOMOS PASLAUGOS, NEĮEINANČIOS Į PIRMINĘ KAINĄ?

 • Jei ateityje gali kilti poreikis pakeisti žiedo dydį, reikia pasiteirauti ar dydžio keitimas įeina į norimo užsakyti žiedo kainą.
 • Jei po kažkiek laiko norima atnaujinti žiedą, jį parodžiuoti ar nupoliruoti, paprastai tai yra papildomai užsakomos paslaugos.

KAIP VYKSTA PIRKIMO PROCESAS? IŠVARDINKITE ESMINIUS ŽINGSNIUS.

 • Konsultacija. Jei klientas turi klausimų, INDIVI ekspertų komandą pataria koki brangakmenį, modelį ar metalą geriau rinktis. Tai gali būti padaryta salone ar per nuotolines priemones. Esant poreikiui pateikiam video medžiagą ir nuotraukas.
 • Užsakymo pateikimas  ir apmokėjimas. Kai klientas jaučiasi gavęs išsamią informaciją ir priėmęs teisingiausią sprendimą arba, iš anksto žino ką nori užsakyti, yra formuojamas užsakymas papuošalo gamybai. Turime ir jau pagamintų papuošalų, kuriuos galima atsiimti iš karto.
 • Papuošalo gamyba. Pateikus užsakymą, jis patenka į gamybą, bei praeiną eilę iš anksto numatytų būtinų gamybos etapų, nuo modelio sukūrimo, liejimo, poliravimo iki brangakmenių įstatymo ir radžiavimo.
 • Prabavimas. Paskutiniame etape papuošalas yra prabuojamas Lietuvos prabavimo rūmuose (toliau - LPR). Klientas dažnai gauna ne tik LPR, bet ir tarptautinį brangakmenio sertifikatą. Apie tarptautinį sertifikatą konkrečiam gaminiui reikia pasiteirauti pateikiant užsakymą.
 • Išsiuntimas ar perdavimas klientui. Papuošalas yra saugiau supakuojamas ir apdrausta siunta siunčiamas Baltijos šalyje ir Europoje. Esant poreikiui galime išsiųsti ir į kitas šalis.

SU KOKIAIS TEIGINIAIS INDIVI YRA ASOCIJUOJAMA?

 • Mūsų vertybės INDIVI istorija yra įkvėpta idėjos sukurti prabangius aukštos juvelyrikos papuošalus, įgyvendinant tai šiuolaikinių sprendimų pagalba. Kurdami grožį, prisidedame prie mūsų klientų gyvenimo istorijos kūrimo. Siekiame pasiūlyti klientas prabangius papuošalus taikant sistemą, kuri užtikrintų kainos prieinamumą, kokybę ir pasirinkimą.
 • Pokyčių siekis “Kai 2013 metais pradėjau savo verslą, padėjau tašką 10 metų teisininko karjeroje. INDIVI pradžia kilo iš pokyčių siekio. Visada malonu buvo kurti teigiamas emocijas, veikiančią efektyvią sistemą ir darbo rezultatu džiuginti aplinkinius. Kūryba yra nuostabus ir prasmingas darbas, pilnas vidinio pasitenkinimo.“ Darija Morozova, INDIVI įkūrėja.
 • Prasmingas kelias Papuošalai su deimantais turi didesnė ir gilesne prasmę nei bet kuri kita prabangos prekė. Jie atlaiko laiko išbandymus, lydi mus gyvenimo kelyje ir kuria gyvenimo istoriją. Kuo daugiau apie juos žinai, tuo daugiau vertini. Deimantas, tai meilės simbolis, pažadas amžinos sąjungos. Kūrėjo energija ir meilė slypi kiekviename sukurtame papuošale.
 • Mūsų komanda ir bendra aistra INDIVI vadybininkai ir meistrai, visus sieja meilė grožiui ir savo darbui, kad papuošalas klientą nudžiugintų ir liktų su juo amžinai. Komanda sieja nuoširdus domėjimasis šia sritimi ir noras padėti klientui. Dirbant kaip komanda pavyksta užtikrinti, kad rezultatas pateisintų kliento lūkesčius, nes gamyboje ne viskas gali eiti sklandžiai.

KOKIE PAPUOŠALAI YRA POPULIARIAUSI/PERKAMIAUSI? KODĖL?

Visada populiariausi buvo ir išlieka klasikinio dizaino papuošalai su deimantais iš INDIVI “Klasika” kolekcijos. Klientai, kurie jau turi klasikinių papuošalų, vėliau papildo savo papuošalų kolekciją gaminiais su šoniniais briliantais, kitais brangakmeniais, užsako įmantresnio dizaino papuošalus.

KOKS YRA JŪSŲ TOBULAS KLIENTAS? APIBŪDINKITE JĮ/JĄ.

Besidomintis įsigyjamo gaminio savybėmis, naujovėmis, kuris stengiasi perteikti mintį ar emociją, įamžinti ypatingą progą įsigydamas juvelyrikos gaminį. Tai dažnai yra vidutines ir aukštesnes pajamas gaunantis asmuo, sąmoningas, intelektualus, šiuolaikiškas, vertinantis kokybę.

KOKIUS KLAUSIMUS JUMS DAŽNIAUSIAI UŽDUODA KLIENTAI APIE SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS?

 •        Koks yra populiariausias sužadėtuvių žiedo dizainas?
 •        Koks yra tinkamas žiedo dydis?
 •        Kaip pasirinkti tinkamą akmenį sužadėtuvių žiedui?
 •        Kiek reikia sumokėti už kokybišką sužadėtuvių žiedą?
 •        Prieš kiek laiko reikia užsakyti sužadėtuvių žiedą?
 •        Koki metalą geriau pasirinkti sužadėtuvių žiedui?
 •        Ką reikia žinoti apie sužadėtuvių žiedo priežiūrą?
 •        Kaip geriau pasipiršti?

Pastebėjome, kad dauguma klientų klausimų yra susiję su žiedo pasirinkimu. INDIVI esame sukaupę ilgametę patirtį gaminant papuošalus, tad visada mielai patarsime ir padėsime išsirinkti  tinkamiausią sužadėtuvių žiedą.

KOKIUS KLAUSIMUS DAŽNIAUSIAI UŽDUODA APIE VESTUVINIUS ŽIEDUS?

       Kokia yra vestuvinių žiedų kaina?        Kokie yra populiariausi vestuvinių žiedų dizainai?        Kaip teisingai nustatyti vestuvinio žiedo dydį?

 •        Kokie akmenys dažniausiai naudojami vestuviniuose žieduose?
 •        Kaip pasirinkti tinkamą metalą vestuviniams žiedams?
 •        Prieš kiek laiko reikia užsakyti vestuvinius žiedus?
 •        Ar reikia pasirinkti vienodus vestuvinius žiedus?
 •        Kaip pasirinkti tinkamą formą ir profilį vestuviniams žiedams?
 •        Kaip pasirinkti vestuvinių žiedų graviravimo tekstą?
 •        Ką reikia žinoti apie vestuvinių žiedų priežiūrą?

Pastebėjome, kad dauguma klientų klausimų yra susiję su vestuvinių žiedų pasirinkimu, pirkimu ir priežiūra.  INDIVI esame sukaupę ilgametę patirtį gaminant papuošalus, tad visada mielai patarsime ir padėsime išsirinkti  tinkamiausius vestuvinius žiedus.

KUO SKIRIASI LAB DEIMANTAI NUO NATŪRALIAI IŠAUGINTŲ? AR YRA GALIMYBĖ PAPUOŠALŲ SU LAB UŽAUGINTAIS DEIMANTAIS ĮSIGYTI PAS JUS?

Laboratorijose išauginti deimantai yra chemiškai, fiziškai ir vizualiai identiški natūraliems. Tokie patys gražūs ir ilgaamžiai kaip ir natūralūs, tiesiog užauginti žmogaus rankos pagalba  ir per kurkas trumpesnį laiką laboratorijoje. Ar akmuo iškastinis, ar sufortuotas laboratorijoje galima atpažinti tik pažangiausiomis technologijomis, atidžiai išnagrinėjus, todėl plika akimi atskirti akmuo susiformavęs natūraliai ar buvo auginamas laboratorijoje nepavyks.  INDIVI asortimente taip pat galite rasti prekių su LAB išaugintais deimantais. Tai padaryti galite paspaudę nuorodą čia.

Turite klausimų? Klauskite mūsų specialistų. Konsultuojame brangakmenių, juvelyrikos gamybos, papuošalų dizaino, bei kitais Jums rūpimais klausimais.