DUK

AR SAUGU PIRKTI INTERNETU?

Taip, pirkti papuošalus internetu yra visiškai saugu. Lankytojo naršyklės ir serverio siunčiama informacija yra šifruojama. Visi apmokėjimai yra vykdomi per vartotojo pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą. Jei abejojate, ar internetu užsakytos prekės Jums patiks, mes suteikiame net 30 dienų prekių grąžinimo galimybę, todėl, jeigu gaminys Jūsų netenkina, pinigus grąžinsime. Jeigu visgi turite abejonių dėl apsipirkimo internetu, siūlome galimybę atvykti apžiūrėti prekes mūsų salone Vilniaus centre ir užsakymą pateikti vietoje.

AR GAMINIAI SU BRILIANTAIS YRA TIKRI?

Žinoma! Visi auksiniai gaminiai su briliantais turi briliantų kokybės sertifikatą, išduotą Lietuvos prabavimo rūmų, ir įspaudą su aukso praba. Gaminiai su briliantais, parduodami Europos Sąjungoje (išskyrus Lietuvos Respubliką) ir už jos ribų, turi tarptautinį sertifikatą arba Lietuvos prabavimo rūmų kokybės sertifikatą. Kai kurie gaminiai su briliantais turi kelis brilianto kokybės sertifikatus.

KUO SKIRIASI DEIMANTAS NUO BRILIANTO?

Deimantas yra gamtoje randamas mineralas. Briliantu deimantas tampa jį nušlifavus ir jei akmuo turi ne mažiau kaip 57–58 briaunas. Nušlifuoti akmenys, kurie neturi 57–58 briaunų yra vadinami deimantais. Taigi kiekvienas briliantas taip pat yra ir deimantas, bet ne kiekvienas deimantas yra briliantas.

AR ESATE REGISTRUOTI LIETUVOS PRABAVIMO RŪMUOSE?

Taip, mūsų įmonė yra registruota Lietuvos prabavimo rūmuose ir turi Lietuvos prabavimo rūmų registruotą atsakomybės ženklą.

KAIP INDIVI GALI PASIŪLYTI TOKIAS ŽEMAS KAINAS?

Indivi.lt galime pasiūlyti išskirtinai patrauklias kainas savo pirkėjams, nes prekės yra parduodamos gamintojo kainomis, ir pirkėjas už gaminius nepermoka. Be to, neturime didelių sandėliavimo, patalpų, personalo išlaikymo kaštų, kuriuos patiria paprastos parduotuvės, todėl galime pasiūlyti klientams gaminius už labai patrauklią kainą.

NORIU PIRKTI SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDĄ, BET NEŽINAU SAVO PARTNERĖS ŽIEDO DYDŽIO.

Žiedo dydį galite nustatyti pasinaudoję instrukcija, kurią rasite paspaudę čia. Norėdami būti tikri dėl žiedo dydžio, atneškite turimą žiedą į indivi.lt saloną Vilniuje ir mes tiksliai nustatysime reikiamą dydį.

KĄ GALIMA PADARYTI, JEIGU ŽIEDO DYDIS NETINKA?

Paprastai žiedo dydį galima pakoreguoti, ir mes tai galėsime padaryti. Tam tikrų žiedų su brangakmeniais dydis negali būti keičiamas. Todėl, jei abejojate, kad žiedo dydis gali netikti, prieš įsigydami žiedą susisiekite su mumis, ir mes atsakysime, ar Jūsų pageidaujamo įsigyti žiedo dydis gali būti pakeistas. Daugiau informacijos apie žiedo dydį galite rasti paspaudę čia.

ANT KURIO PIRŠTO YRA NEŠIOJAMI VESTUVINIAI IR SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI?

Vestuviniai žiedai yra nešiojami ant dešinės rankos bevardžio piršto, o sužadėtuvių žiedai ant kairės rankos bevardžio piršto.

KOKIOS YRA APMOKĖJIMO GALIMYBĖS?

Galite pasirinkti iš kelių siūlomų apmokėjimo būdų. Daugiau informacijos galite rasti paspaudę čia.

AR GALIU ATSISKAITYTI PRISTAČIUS PREKES?

Šiuo metu atsiskaitymo pristatymo metu nesiūlome.

AR GALIU UŽSISAKYTI TELEFONU?

Taip, žinoma. Indivi.lt priims užsakymus telefonu +370 666 77977 ir atsakys į Jums rūpimus klausimus. Priimame užsakymus bei konsultuojame klientus nuo 9:00 val. iki 19:00 val. darbo dienomis ir šeštadienį. Ne darbo valandomis galite palikti pranešimą ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

KADA MANO UŽSAKYMAS BUS PRISTATYTAS?

Prekės paprastai yra pagaminamos ir pristatomos per 10–14 darbo dienų nuo užsakymo apmokėjimo. Atskirais atvejais užsakymo pristatymas gali užtrukti ilgiau. Jei norite papuošalą gauti anksčiau, prieš užsakymo pateikimą susisiekite su mumis ir mes atsakysime, ar pristatymas yra įmanomas per trumpesnį terminą.

Turite klausimų? Klauskite mūsų specialistų. Konsultuojame brangakmenių, juvelyrikos gamybos, papuošalų dizaino, bei kitais Jums rūpimais klausimais.