Sužadėtuvių žiedai

102.53€ 500.17€
Yra 146 Prekės

Sužadėtuvių žiedai yra meilės simbolis


Deimantas simbolizuoja ištikimybę, amžinybę, tyrus, tvirtus ir tikrus jausmus, o padovanotas su meile savo šeimininkui neša sėkmę, meilę bei laimę.
Piršlybų žiedai gali būti įvairaus dizaino, tačiau populiariausiais išlieka klasikiniai žiedai su vienu deimantu. Jei tai klasikinis sužadėtuvių žiedo modelis, tai deimantas yra vienas, jei žiedas turi daugiau nei vieną briliantą, tokie žiedai yra modernūs. Jeigu mergina mėgsta išskirtinumą, galite pagalvoti ir apie modernaus dizaino žiedus, tokius žiedus puošia daugiau nei vienas deimantas, kurie gali būti išdėstyti aplink centrinį deimantą arba papuošti žiedo rėmelį. Jeigu norite, kad Jūsų dovanojamas sužadėtuvių žiedas būtų įmantresnio dizaino, galite pasirinkti juvelyro-dizainerio kurtus modelius, kurie išsiskiria savo įmantriomis formomis, linijomis, o juos dažniausiai puošia kriaušės, emeraldo, princesės, markizės, ovalo ar kitų įmantrių formų deimantai. Išskirtiniai modeliai turėtų nustebinti tokias moteris, kurios mėgsta puoštis ir išsiskiria iš minios.


Patarimas prieš perkant


Todėl rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, kokius papuošalus mergina mėgsta ir kokio stiliaus žiedas būtų jai tinkamiausias.  Pirkdami sužadėtuvių žiedą su deimantu indivi.lt turėsite garantiją dėl deimanto parametrų ir kokybės, nes dauguma INDIVI parduodamų deimantų turi ne tik Lietuvos prabavimo rūmų, bet ir tarptautinių žinomų laboratorijų išduotus brangakmenio kokybės sertifikatus. Sužadėtuvių žiedų gamybai yra pasitelkiamos naujausios technologijos, o daugiametė juvelyrų darbo patirtis užtikrina, kad meilės simbolis bus ilgaamžis ir atlaikys laiko išbandymus.
Lietuvoje tradiciškai sužadėtuvių žiedai nešiojami ant kairės rankos bevardžio piršto.Dažnai šalia jo galima pamatyti ir vestuvinį žiedą.


Žiedas yra meilės ir rūpesčio simbolis


Atminkite, galbūt Jums sužadėtuvių žiedas atrodo tik eilinis blizgantis papuošalas, tačiau Jūsų išrinktajai jis yra itin svarbus ir laukiamas. Kiekviena mergina ar moteris, ankščiau ar vėliau, tikisi sulaukti šio žiedo iš savo partnerio, kaip meilės ir amžino rūpesčio bei pasitikėjimo simbolio. Todėl nepagailėkite laiko ir pastangų išrinkti patį tinkamiausią ir širdžiai mieliausią papuošalą.
Pirmiausiai, apsvarstykite, kokią dalį savo asmeninio biudžeto galite skirti šiai dovanai. Renkantis klasikinį žiedo dizainą, pagrindinę gaminio vertę sudaro centrinis akmuo, kuris papuoš žiedą. Jei svarstote apie tradicinį pasirinkimą – deimantą, pasidomėkite apie šiam akmeniui būdingas savybes. Sužadėtuvių žiedams dažniausiai renkamas 0.30-0.50 karatų dydžio briliantas. „Indivi“ salone, akmenims nuo 0.30 karatų suteikiamas ne tik Lietuvos prabavimo rūmų įvertinimas, tačiau ir tarptautinis sertifikatas, patvirtinantis Jūsų pasirinkto akmens autentiškumą bei vertę. Norime priminti, kad ne veltui sakoma, jog deimantai yra amžiams. Tad toks briliantas bus ne tik daili ir akį traukianti puošmena ant Jūsų mylimosios piršto, tačiau ir puiki investicija į ateitį.
Dažniausiai, didžiausias iššūkis, su kuriuo tenka susidurti vyrams renkant sužadėtuvių žiedą yra nustatyti tinkamą piršto dydį. Norime nuraminti, kad net ir išrinkus kiek per didelį ar per mažą žiedą, beveik visais atvejais tai galima pakoreguoti. Juk svarbiausia, pati idėja ir gražus bei brandus poelgis! Mergina tikrai supras, su kokia užduotimi Jums teko susidurti ir įvertins Jūsų gerus ketinimus ir dideles pastangas.
Galbūt jau aiškiai žinote, kokį žiedą dovanosite savo išrinktajai, o galbūt dar tik svarstote apie įvairiausias galimybes, svarbiausia – neskubėkite. Po ilgų ieškojimų, galiausiai sulauksite lemtingojo “TAIP”, kuris pakeis Jūsų abiejų gyvenimą ir taps naujo šeimyninio projekto pradžia.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos