Mūsų istorija ir vertybės

INDIVI istorija yra įkvėpta idėjos sukurti prabangius aukštos juvelyrikos papuošalus, įgyvendinant tai šiuolaikinių sprendimų pagalba. Kurdami grožį, prisidedame prie mūsų klientų gyvenimo istorijos kūrimo. Siekiame pasiūlyti klientas prabangius papuošalus taikant sistemą, kuri užtikrintų kainos prieinamumą, kokybę ir pasirinkimą.


Pokyčių siekis 

„Kai 2013 metais pradėjau savo verslą, padėjau tašką 10 metų teisininko karjeroje. INDIVI pradžia kilo iš pokyčių siekio. Visada malonu buvo kurti teigiamas emocijas, veikiančią efektyvią sistemą ir darbo rezultatu džiuginti aplinkinius. Kūryba yra nuostabus ir prasmingas darbas, pilnas vidinio pasitenkinimo.“ Darija Morozova, INDIVI įkūrėja.


Prasmingas kelias 

Papuošalai su deimantais turi didesnė ir gilesne prasmę nei bet kuri kita prabangos prekė. Jie atlaiko laiko išbandymus, lydi mus gyvenimo kelyje ir kuria gyvenimo istoriją. Kuo daugiau apie juos žinai, tuo daugiau vertini. Deimantas, tai meilės simbolis, pažadas amžinos sąjungos. Kūrėjo energija ir meilė slypi kiekviename sukurtame papuošale.


Mūsų komanda ir bendra aistra

INDIVI vadybininkai ir meistrai, visus sieja meilė grožiui ir savo darbui, kad papuošalas klientą nudžiugintų ir liktų su juo amžinai. Komanda sieja nuoširdus domėjimasis šia sritimi ir noras padėti klientui. Dirbant kaip komanda pavyksta užtikrinti, kad rezultatas pateisintų kliento lūkesčius, nes gamyboje ne viskas gali eiti sklandžiai.


Mūsų vertybės 

  • Atsakomybė: kiekvienas iš mūsų yra atsakingas už savo žodžius, veiksmus ir rezultatus. 
  • Pagarba: mes vertiname kiekvieną ir elgiamės oriai bei profesionaliai. 
  • Sąžiningumas: mes kuriame pasitikėjimą atsakingais veiksmais ir sąžiningais santykiais. 
  • Komandinis darbas: bendradarbiaudami ir visi dirbdami kartu pasiekiame daugiau. 
  • Ilgalaikis požiūris: mes žiūrime ne tik į dabartį, kad sukurtume vertę ateityje.