LATVIJOS DAINININKĖ AIJA TAPO INDIVI LATVIJA NAUJUOJU VEIDU

INDIVI sukūrė specialų papuošalą vienos garsiausių Latvijos dainininkių Aijos Andrejevos naujojo albumo ir artėjančio didžiojo koncerto „Aš eisiu toliau“ garbei. Įkvėptas populiarios dainininkės galingų žodžių, buvo sukurtas elegantiškas auksinis pakabukas, kuris tinka tiek kasdieniams, tiek šventiniams renginiams ir suteiks jėgų bei optimizmo kiekvienai moteriai.

Nauja INDIVI personalizuotų papuošalų kolekcija, kurios vienas iš papauošalų yra šis pakabukas, yra sukurta su žodžių, kurie mums svarbūs kasdieniame gyvenime, idėja. Šie žodžiai kiekvienam žmogui yra skirtingi, jie atspindi jo asmenybę, tikslus ir svajones, padeda rasti geriausią išeitį sudėtingose situacijose. Apie savo stiprybės žodžius Aija Andrejeva sako: „Eisiu toliau - ši frazė su manimi gyvena jau beveik metus. Ši frazė išreiškia mano dabartinį kelią ir, tiesą sakant, mano esmę - svajoti apie didelius tikslus, niekada nesustoti, neprarasti tikėjimo, vilties, meilės visame, ką darai ir kuri. Net aplankius nesėkmei visada atsikelkite ir eikite aukštai pakėlę galvą! “

„INDIVI“ meistrai pagamins specialiai jums sukurtus papuošalus iš balto, geltono ar raudono aukso, su galimybe pakabuką papuošti deimantu. Papuošalai bus ypatingi ne tik todėl, kad yra kruopščiai sukurti juvelyrų rankomis - jie bus nepakartojami, nes išgraviruoti žodžiai bus paties savininko gyvenimo devizas. 

AIJA