PAPUOŠALAI SU KARALIŠKAIS SAFYRAIS NUO 2014 M. PRADŽIOS...

SAFYRAS - 2014 METŲ AKMUO

Nuo šiol siūlome įsigyti ir papuošalų su safyrais.

Pasak astrologės Palmiros Kelertienės, ateinantys 2014 arklio metai, tai – karjeros metai. Tai sunkūs, kupini išbandymų darbo metai. Juk arklys asocijuojasi su sunkiu darbu, todėl sėkmė šypsosis tiems, kurie daug ir sunkiai dirba.

Būtina išmokti džiaugtis tuo, ką turime, nereikia norėti daugiau pinigų nei turime ir nereikia reikalauti iš antrosios pusės daugiau meilės. Tie, kurie nenorės vadovautis šioms taisyklėms – laukia dideli išbandymai.

Kaip sutikti Naujuosius?

Šie Naujieji metai, pasak astrologės, yra itin pavojingi, kadangi tai – šėtono diena. Švęsti reikia ramiai, saikingai, saugotis aštrių daiktų ir įvairių nelaimių. Sutinkant naujus metus, reikia peržvelgti savo spintą. Pagal kinų astrologiją, šie metai – mėlynojo arklio metai, pagal fengšui – žalio arklio metai. Naujųjų nakčiai astrologė pataria rinktis klasikinius juodos ir mėlynos spalvos drabužius. Norintys apsisaugoti ne tik itin pavojingą naujųjų naktį bet ir visus ateinančius metus, turėtų apsilankyti juvelyrinių dirbinių parduotuvėje. Dirbiniai su mėlynaisiais safyrais, obsidianais, oniksais, juodaisiais perlais ar deimantais bus sėkmės ir apsaugos talismanas visus metus. 

Todėl Indivi.lt siūlo Jums įsigyti papuošalus su mėlynaisiais safyrais, kad naujuose metuose Jus lydėtų sėkmė ir pasisekimas. 

ziedas1  ziedas 2  ziedas 3

 

ziedas 4  ziedas 5  ziedas 6