Kas yra brilianto sertifikatas

Siekiant užtikrinti brangakmenių autentiškumą, daugelis jų yra parduodami su tarptautiniais sertifikatais. Kodėl tai svarbu? Realybėje pamatę deimantą ir cirkonį, Jūs sunkiai juos atskirsite. Todėl nenuostabu, kad, įsigydami deimantą, norite tiksliai žinoti, kad neperkate „katės maiše“. Indivi.lt Jums gali pasiūlyti platų deimantų pasirinkimą su GIA, HRD, IGI vertinimo ataskaitomis.  

 Visi Indivi.lt parduodami gaminiai su briliantais yra pagal Lietuvos Respublikos įstatymus sertifikuoti Lietuvos Prabavimo Rūmų ir turi Lietuvos Prabavimo Rūmų išduotą brilianto kokybės sertifikatą.

Brilianto sertifikatas nėra tas pats, kas brilianto vertinimas. Reikėtų atskirti šiuos du teiginius, nes vertinimas – tai bandymas įvertinti deimanto piniginę vertę, o sertifikatas – oficialus dokumentas, kuriame apibendrinti gemologijos instituto nustatyti brilianto parametrai. Kiekvienam briliantui yra suteikiamas identifikacijos numeris, pagal kurį internete galima surasti visą informaciją apie jį. Neretai ant pačių deimantų briaunelės lazeriu išgraviruojamas identifikacijos numeris, todėl Jūs visada galėsite jį patikrinti ir įsitikinti deimanto autentiškumu.

Tarptautinis brilianto sertifikatas – tarsi jo pasas, kuriame surašyta visa svarbiausia informacija. Niekaip kitaip nesužinosite, koks yra Jūsų deimantas – natūralus ar sintetinis. Modernūs gemologijos institutai yra nepriklausomi vertintojai, turi brangius vertinimo prietaisus ir mato daugybę briliantų kiekvieną dieną, todėl juos galime vadinti šios srities profesionalais. Jų išduodami tarptautiniai sertifikatai nurodo pačius tikriausius brilianto parametrus. 

LPR

Visi Indivi.lt parduodami gaminiai su briliantais (sužadėtuvių žiedai, pakabukai, vestuviniai žiedai, auskarai) yra sertifikuoti Lietuvos prabavimo rūmų laboratorijos, o tam tikri gaminiai papildomai turi ir tarptautinių laboratorijų ekspertų išduotus briliantų kokybės sertifikatus. 

Pirkdami sertifikuotą briliantą Indivi.lt, esate garantuoti, kad investuojate į prekę, kuri nenuvertėja. Briliantai su sertifikatais visada yra vertingesni nei nesertifikuoti akmenys. Sertifikatas, išduotas žinomos laboratorijos, bus pripažintas visų gemologų.

Įvairių laboratorijų sertifikuotus briliantus rasite čia.

   

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Deimantų sertifikatai

Viskas apie deimantus - 4 "C"

Populiariausios deimantų formos

5 klaidos perkant deimantus

Kodėl dviejų vienodų briliantų kaina yra skirtinga?

Apie deimantų svorį ir karatus

Mistinės deimantų savybės

10 žymiausių pasaulio deimantų

Kaip prižiūrėti papuošalus su deimantais?

Pirkėjo gidas. Kaip išsirinkti brangakmenį

Ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą?

Deimantas – kokie galimi jo atspalviai


Daugiau įdomių ir naudingų straipsnių skaitykite mūsų bloge

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos