Safyras - karališkasis akmuo

safyras

Ar esate girdėję apie ypatingo grožio safyrus? Ar žinojote, kad visų laikų populiariausias yra mėlynasis safyras? Mėlyno atspalvio safyrai iš tiesų yra skaidrūs, tačiau kaitinami aukštoje temperatūroje įgauna ryškų atspalvį ir tampa skaidresni: iš brangakmenių kaitinant pašalinami rudo ir pilkšvo atspalvio pigmentai. Safyro sudėtyje yra titano ir geležies priemaišų.

Tačiau, jei išvysite papuošalą su geltonos, žalios, baltos, rožinės, violetinės, oranžinės ar rudos spalvų safyrais, nenustebkite ir negalvokite, kad Jums siūloma prabangiojo akmens klastotė. Stebėtino grožio papuošalų su rožiniais safyrais įsigyti galite ir Indivi.lt. Brangiausiais laikomi ypač reti rusvai oranžinės spalvos safyrai, turintys ir alternatyvų padparadžos pavadinimą.

Kam labiausiai tinka safyrai ir kokiomis galiomis šie brangakmeniai pasižymi?

Šis akmuo ilgą laiką laikytas karališku, todėl safyrais puošdavosi didikai ir karaliai, norėdami labiau pasitikėti savimi ir tapti populiaresni visuomenėje.  

Ezoterikai teigia, kad safyrai – tinkamiausi brangakmeniai gimusiems po Žuvų, Jaučio, Mergelės ir Šaulio ženklais. Kalbama ir apie magiškąsias safyrų galias: jie padeda sergantiems reumatu ir kamuojamiems nervų ligų. Safyras subalansuoja energiją, padeda atsikratyti neigiamų minčių ir jaudulio. Tai mokslininkų, išminčių brangakmenis, gerinantis atmintį, suteikiantis skaidrių minčių ir padedantis pažinti.

Tai ir vienas kiečiausių pasaulyje mineralų po garbingą pirmąją vietą šiame sąraše užimančio deimanto. Dažnai papuošalų gamyboje safyrai panaudojami drauge su deimantais – jie papildo vienas kitą ir yra kone lygiaverčiai „partneriai“. Vis dažniau safyrai puošia ne tik sužadėtuvių, bet ir vestuvinius žiedus – tradicijos po truputį kinta, ieškoma įvairovės, norima būti išskirtiniais.

Nešiojančios papuošalus su safyrais damos tiesiog pražysta

Kiekvienas papuošalas su safyrais suteikia elegancijos ir pasitikėjimo savimi. Ar žinojote, kad safyro žiedus rekomenduojama nešioti ant kairės rankos? Šiuolaikiniai papuošalai su safyrais – gana kuklūs, nemasyvūs, tad jais puoštis galima ir kasdien, ir įvairiomis progomis. Damos, pasipuošusios prabangiais safyrų dirbiniais, teigia, kad jie tarsi pakylėja, įkvepia naujiems darbams, suteikia ryžto, jėgos ir pozityvios energijos.

Safyras tobulai tiks merginoms ir moterims, kurios nori sužydėti. Auskarai su safyrais dar labiau paryškina akių grožį ir veidui suteikia dailų atspalvį. Kuklus žiedelis, kaip jau minėjome, dėvimas ant kairės rankos, gydo astmą, širdies, nervų ligas. Mėlynieji safyrai nuramina mintis ir protą. Safyrai itin traukia impulsyvius, greitai įsiplieskiančius žmones – brangakmeniai jiems padeda pajusti harmoniją ir rasti vidinę ramybę.

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Kaip nustatyti žiedo dydį

Ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą

Kiek išleisti sužadėtuvių žiedui

Idėjos kaip pasipiršti

Pirkėjo gidas. Kaip išsirinkti brangakmenį

Baltojo aukso juvelyriniai gaminiai

Ką reikia žinoti perkant sužadėtuvių žiedą

Papuošalai, kurie neišeis iš mados

Akmenys pagal gimimo mėnesį

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus

 

Daugiau įdomių ir naudingų straipsnių skaitykite mūsų bloge

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos