Išskirtiniai vestuviniai žiedai

261.82€ 582.14€
Yra 22 Prekės

Išskirtiniai vestuviniai žiedai kalba patys už save, jų dizainas išsiskiria iš kitų Indivi vestuvinių žiedų modelių, savo linijomis ir nestandartiniais sprendimais. Šie žiedai yra sukurti dizainerio, tačiau kaip ir kiti mūsų gaminami žiedai gali būti koreguojami pagal Jūsų poreikius. Išskirtinių vestuvinių žiedų modeliai jau tapo mėgiami Indivi klientų ir vis daugiau žmonių išdrįsta pasirinkti nestandartinį vestuvinį žiedą, kuris iš pirmo žvilgsnio visai nepanašus į vestuvinį.


Modeliai įdomūs tuo, kad briliantai gali būti išdėstyti ne rėmelio viršuje, bet šone, su maža paslaptimi, kadangi iš pirmo žvilgsnio akmenų nesimato ir tik pakreipus ranką galima įžiūrėti briliantų žėrėjimą, pvz.: vestuviniai žiedai „Jupiter“ arba „Salvador“. Kiti šios kategorijos vestuviniai žiedai atrodo tarsi proginiai, kuriuos galima būtų nešioti nebūtinai kaip vestuvinį žiedą, pvz.: vestuviniai žiedai „Mars“. „Saturno“ vestuvinių žiedų modelis išskirtinis tuo, kad vyriškame žiede rėmelio šone inkrustuoti juodi briliantai, o moteriško žiedo rėmelio išraižymai sukuria neeilinį ir prabangų vaizdą. Savo nuožiūra kiekviename modelyje galite pasirinkti norimą aukso spalvą, prabą, rėmelio faktūrą, o jeigu tam tikros detalės ne visai atitinka Jūsų skonį, galime pagaminti visus modelius pagal individualius poreikius.


Jeigu savo kasdienybėje nenorite klasikos ir ieškote kažko išskirtinio, tuomet šioje vestuvinių žiedų kategorijoje tikrai atrasite patinkančius modelius arba naujas idėjas bei įkvėpimą Jūsų norimiems vestuviniams žiedams.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos