Klasikiniai vestuviniai žiedai

112.66€ 402.57€
Klasikiniai vestuviniai žiedai ypatingai tinka poroms, kurios mėgsta klasiką ir paprastumą, juk neveltui yra sakoma, kad klasika niekada nemiršta ir niekada neišeina iš mados. Klasikiniai vestuvinių žiedų modeliai pasižymi tuo, kad jų rėmeliai būna paprasto dizaino, užapvalintais kraštais ir su keliais mažais briliantais arba visai be jų. Tokie žiedai nereikalauja modernių linijų ar išskirtinumo, o nešiojami ant rankos, tarsi visiems akivaizdžiai parodo kokia yra jų simbolika. Galimos aukso spalvų variacijos: raudono, geltono ar balto aukso klasikiniai vestuviniai žiedai. Vestuviniai žiedai
Yra 54 Prekės

Raudono aukso vestuviniai žiedai


Dar nuo senų laikų buvo priimta, kad klasikinis vestuvinis žiedas yra raudono aukso, be jokių briliantų, moteriškas kiek siauresnis, o vyriškas platesnis. Tokius greičiausiai ir dabar matome ant tėvų ar senelių rankų. Dabar poros neretai renkasi klasikinių linijų žiedus, tačiau, geltono arba balto aukso.


Reikėtų žinoti, jog geltono arba raudono aukso spalvą įtakoja ir aukso praba, kuo ji aukštesnė, tuo aukso spalva intensyvesnė, tuo tarpu, baltam auksui tai negalioja, kadangi balto aukso praba spalvos intensyvumo neįtakoja. Renkantis klasikinio dizaino vestuvinius žiedus reikėtų atkreipti dėmesį ir į žiedų komforto zoną, tokie vestuviniai žiedai būna išgaubti, todėl patogiau nešiojasi ir šiltuoju metu rankos mažiau prakaituoja.


Visada prisiminkite, kad vestuviniai žiedai yra jūsų amžinos meilės ir laimės simboliai, todėl Indivi.lt visada stengiasi maksimaliai išpildyti jūsų poreikius, kad vestuviniai žiedai ant jūsų rankos atrodytų tobulai.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

IŠSKIRTINIS KAINOS!

PASIŪLYMAS!

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos