Modernūs vestuviniai žiedai

256.31€ 338.86€
Yra 116 Prekės

Žiedų dizainas


Modernūs vestuviniai žiedai išsiskiria savo moderniu dizainu, jų rėmeliuose inkrustuotas tam tikras kiekis briliantų, kurie puošia ir suteikia žiedams prabangos. Briliantų skaičių galima pasirinkti individualiai ir visus vestuvinių žiedų modelius pritaikysime pagal Jūsų poreikius. Briliantai paprastai inkrustuojami tik į moteriškus vestuvinius žiedus, tačiau vis dažniau vyrai taip pat nori savo žiedus puošti akmenimis. Tam puikiai tinka juodi briliantai arba kiti spalvotieji brangakmeniai. Modernūs vestuviniai žiedai neretai būna pagaminti iš dviejų ar net trijų skirtingų aukso spalvų. Toks aukso atspalvių žaismas žieduose itin patinka moterims.


Skirtingos aukso spalvos suteikia modernumo ir išskirtinumo. Aukso spalvas ir prabą galite pasirinkti Jūs pagal savo individualius poreikius. Taip pat leidžiame pasirinkti žiedų rėmelių faktūras, kurios gali būti matinės, blizgios arba su matinėmis ir blizgiomis juostelėmis kartu. Taigi modernūs vestuviniai žiedai nuo klasikinių vestuvinių žiedų skiriasi tuo, jog gali turėti kelias kombinuotas aukso spalvas, briliantus, kelias faktūras, įmantresnes žiedų rėmelių formas.


Tokie žiedai reikalauja daugiau juvelyro darbo ir pastangų, tačiau visuomet siekiame maksimaliai patenkinti Jūsų poreikius.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos