Sužadėtuvių žiedai

79.65€ 500.17€
Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas ir įteikimas, tai svarbus ir jausmingas etapas kiekvienos poros gyvenime. Šis žiedas dažnai simbolizuoja bendrą meilės kelionės pradžią. Moteris, priimdama šią simbolinę dovaną, sutinka kurti bendrą gyvenimą kartu, o vyras, įteikdamas dovaną parodo savo rimtus ketinimus sukurti šeimą ir įsipareigoja mylėti ir rūpintis šeima.
Yra 212 Prekės

Sužadėtuvių žiedai yra meilės simbolis


Taigi, visų pirma, sužadėtuvių žiedas yra amžinos meilės simbolis.  Tačiau sprendimas kurį žiedą pasirinkti dažnai nėra lengvas ir kai kurie vyrai renkasi tokią dovaną pusę metų ar net metus. Kitiems tai yra labiau spontaniškas sprendimas ir sprendimą jie priima per porą dienų. Sužadėtuvių žiedai paprastai yra gaminami iš aukso ir platinos. Dažniausiai pasirenkamas brangakmenis yra deimantas, nors pasitaiko, kad renkasi žiedus su safyrais ir kitais brangakmeniais. Deimantas simbolizuoja ištikimybę, amžinybę, tyrus, tvirtus ir tikrus jausmus, o padovanotas su meile savo šeimininkui neša sėkmę, meilę bei laimę.


Sužadėtuvių žiedai gali būti įvairaus dizaino, tačiau populiariausiais išlieka klasikiniai sužadėtuvių žiedai su vienu deimantu. Jei tai klasikinis sužadėtuvių žiedo modelis, tai deimantas yra vienas, jei žiedas turi daugiau nei vieną briliantą, tokie žiedai yra modernūs. Jeigu mergina mėgsta išskirtinumą, galite pagalvoti ir apie modernaus dizaino žiedus, tokius žiedus puošia daugiau nei vienas deimantas, kurie gali būti išdėstyti aplink centrinį deimantą arba papuošti žiedo rėmelį. Jeigu norite, kad Jūsų dovanojamas sužadėtuvių žiedas būtų įmantresnio dizaino, galite pasirinkti juvelyro-dizainerio kurtus modelius, kurie išsiskiria savo įmantriomis formomis, linijomis, o juos dažniausiai puošia kriaušės, emeraldo, princesės, markizės, ovalo ar kitų įmantrių formų deimantai. Išskirtiniai modeliai turėtų nustebinti tokias moteris, kurios mėgsta puoštis ir išsiskiria iš minios.


Patarimas prieš perkant


Todėl rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, kokius papuošalus mergina mėgsta ir kokio stiliaus žiedas būtų jai tinkamiausias.  Pirkdami sužadėtuvių žiedą su briliantu indivi.lt turėsite garantiją dėl deimanto parametrų ir kokybės, nes dauguma INDIVI parduodamų deimantų turi ne tik Lietuvos prabavimo rūmų, bet ir tarptautinių žinomų laboratorijų išduotus brangakmenio kokybės sertifikatus. Sužadėtuvių žiedų gamybai yra pasitelkiamos naujausios technologijos, o daugiametė juvelyrų darbo patirtis užtikrina, kad meilės simbolis bus ilgaamžis ir atlaikys laiko išbandymus. 


Lietuvoje tradiciškai sužadėtuvių žiedai nešiojami ant kairės rankos bevardžio piršto.Dažnai šalia jo galima pamatyti ir vestuvinį žiedą.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

IŠSKIRTINIS KAINOS!

PASIŪLYMAS!

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos