Sužadėtuvių žiedai

83.7€ 344.07€
Yra 169 Prekės
Sužadėtuvių žiedai

Jūsų ilgos meilės kelionės pradžia prasideda nuo sužadėtuvių žiedo. Vyras dovanodamas sužadėtuvių žiedą parodo savo rimtus ketinimus sukurti šeimą ir įsipareigoja mylėti visą gyvenimą. Taigi, visų pirma, sužadėtuvių žiedas yra amžinos meilės simbolis.
Sužadėtuvių žiedai dažniausiai gaminami iš aukso arba platinos ir inkrustuojami deimantais. Sužadėtuvių žiedai su deimantais simbolizuoja amžinybę, neveltui sakoma, jog deimantai yra amžini. Pats deimantas simbolizuoja ištikimybę, tyrus, tvirtus ir tikrus jausmus, o dovanojamas su meile savo šeimininkui pritraukia sėkmę bei laimę.
Sužadėtuvių žiedai gali būti įvairaus dizaino, tačiau populiariausiais išlieka klasikiniai sužadėtuvių žiedai su vienu deimantu. Jeigu mergina mėgsta išskirtinumą, galite pagalvoti ir apie modernaus dizaino žiedus, tokius žiedus puošia daugiau nei vienas deimantas, kurie gali būti išdėstyti aplink centrinį deimantą arba papuošti žiedo rėmelį. Jeigu norite, kad Jūsų dovanojamas sužadėtuvių žiedas būtų įmantresnio dizaino, galite pasirinkti dizainerio kurtus modelius, kurie išsiskiria savo įmantriomis formomis, linijomis, o juos dažniausiai puošia princesės, markizės, ovalo ar kitų įmantrių formų deimantai. Išskirtiniai sužadėtuvių žiedai turėtų nustebinti tokias moteris, kurios mėgsta puoštis ir išsiskiria iš minios. Todėl rinkdami sužadėtuvių žiedą atkreipkite dėmesį į tai, kokius papuošalus mergina mėgsta ir kokio stiliaus žiedas būtų jai tinkamiausias.
Pirkdami sužadėtuvių žiedą su deimantu Indivi salone galite būti tikri dėl kokybės, nes visi deimantai turi sertifikatus, visi žiedai gaminami mūsų juvelyrų rankomis, kurie turi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, o sužadėtuvių žiedų kaina yra viena geriausių rinkoje.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Pirkti

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

IŠSKIRTINIS KAINOS!

PASIŪLYMAS!

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos

Žiūrėti visas