Sužadėtuvių žiedai

Pasirinkimas iš daugiau nei 100.000 tūkst. sertifikuotų deimantų ir daugiau nei 100 skirtingų žiedų rėmelių
Išsirinkite sau tinkamiausią

Klasikiniai

Klasikinis ir amžinas žiedo dizainas, kuris pabrėžia brilianto grožį Rinktis žiedus

Modernūs

Subtilus deimantinis rėmelis pabrėžia centrinio brilianto grožį Rinktis žiedus

Halo

Briliantai apsupa centrinį brangakmenį ir padaro kvapą gniaužiantį įspūdį Rinktis žiedus

Kitų formų deimantų

Žiedai su nestandartinių formų deimantais alsuoja išskirtinumu Rinktis žiedus

Su brangakmeniais

Žiedai su safyrais, rubinais, smaragdais ir jų deriniai su briliantais atskleidžia brangakmenių grožį Rinktis žiedus

Trijų deimantų

Šoniniai briliantai grakščiai pabrėžia centrinio akmens grožį Rinktis žiedus

Pas mus dirba GIA sertifikuoti brangakmenių vertinimo ekspertai.

Apsilankykite salone

Apsilankykite salone ir gaukite eksperto patarimą. Rezervuoti laiką

Sužadėtuvių žiedo pirkimo gidas

Žiūrėti

Žiedo dydžio nustatymo gidas  Žiūrėti

Populiariausi sužadėtuvių žiedai

Žiedų stiliai

Klasikiniai

Šis žiedo rėmelis akcentuoja ir pabrėžia centrinio deimanto grožį. Žiedų modeliai gali turėti skirtingą rėmelio plotį ir karūnėlės aukštį, 4 ar 6 karūnėlės laikiklius, bei valcuotą į auksą akmenį. Nuo klasikinių iki naujausių drąsių rėmelio formų, mūsų kolekcijoje kiekvienas suras tinkamą.

Modernūs

Ši žiedų kolekcija atspindi daugelio šiuolaikinių moterų stilių. Centrinis akmuo ir deimantinis rėmelis traukia akį ir sukuria gerai pastebimą žiedo žaižaravimo ir spindesio efektą. Šoniniai briliantai pabrėžia pasirinkto centrinio brangakmenio grožį.

Halo

Halo žiedų modeliai paryškins ir pabrėš bet kokio dydžio centrinį briliantą ir sudarys kvapą gniaužiantį įspūdį. Deimantinis rėmelis aplink centrinį akmenį vizualiai padidina brangakmenį, sukuria stipresnį deimanto spindesio efektą.

Kitų formų deimantų

Žiedai su markizės, kriaušės, ovalo, princesės, širdelės ir kitų formų deimantais alsuoja išskirtinumu ir pasirinkta forma dažnai reiškia simbolinius dalykus. Nestandartinių formų deimantai gali paryškinti pirštų grakštumą, bei atrodyti didesni, palyginus su analogiško karatų svorio apvaliais briliantais. 

Su brangakmeniais

Puošnūs žiedai su safyrais, rubinais, smaragdais ir šių akmenių deriniai su briliantais atskleidžia visų brangakmenių grožį. Nepriklausomai nuo žiedo stiliaus, brangakmeniai spindi ir atrodo nuostabiai derinyje su auksu ir deimantais. Mūsų kolekcijoje rasite tinkamą sužadėtuvėms ar ypatingai progai.

Individualūs

Jei turite viziją kaip turi atrodyti žiedas, šį papuošalą sukurti galite su mūsų dizainerių ir 3D juvelyrų-modeliuotojų pagalba. Patarsime dėl žiedo modelio, brangakmenių ir metalo pasirinkimo, kad sukurtas papuošalas atneštų išskirtines teigiamas emocijas.

Virš 100.000+ deimantų

Plačiausias pasirinkimas

Dovanų įpakavimas

Individualaus dizaino dėžutes

Laboratorijų sertifikatai

HRD, GIA, IGI, LPR

Sužadėtuvių žiedas jau daugybę metų yra neatsiejama pasipiršimo dalis. Nors globaliai bendro sutarimo kokie turi būti sužadėtuvių žiedai nėra, pastebimos tam tikros šių papuošalų tendencijos bei kategorijos, supaprastinančios atsakingas ir neretai sudėtingas žiedo paieškas. Šis, ant kairės rankos dažniausiai nešiojamas žiedas, gali būti balto, geltono arba raudono aukso, puoštas briliantais, deimantais, smaragdais ar kitais brangiaisiais akmenimis. Sužadėtuvių žiedų kainos taip pat įvairios - nuo kelių šimtų eurų už subtilesnį žiedelį, iki tūkstančio ir daugiau už tiktų tikriausią meno kūrinį. Svarbiausia, kad piršlybos būtų nuoširdžios, o išrinktas žiedas būtų toks, kokį jūsų antra pusė noriai ir džiugiai nešiotų kasdien.