Mums svarbu, kad Jūs būtumėte patenkinti įsigytu juvelyrikos dirbiniu. Jeigu dėl kokių nors priežasčių prekė Jūsų netenkina, mes grąžinsime sumokėtus pinigus.

Mes siūlome savo klientams net 30 dienų prekių grąžinimo galimybę. Jeigu dėl kokių nors priežasčių nesate patenkinti įsigytu gaminiu, galite grąžinti įsigytą prekę per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos, ir mes grąžinsime Jums pinigus.  

Prieš grąžinant prekę būtina susisiekti su mumis dėl prekės grąžinimo kodo ir instrukcijos tel. +370 666 77977.

Pinigai grąžinami per tris darbo dienas po to, kai mūsų kokybės specialistas apžiūri prekę ir įsitikina, kad prekė nepažeista. Prašome atkreipti dėmesį, kad dėvėtos, modifikuotos, pakeistos ar pažeistos prekės grąžinimui nepriimamos. Būtina turėti prekės grąžinimo kodą, grąžinti originalią pakuotę, kokybės sertifikatą ir nepažeisti etikečių.

Pagal individualų užsakymą pagamintos prekės (t. y. prekės ne iš Pardavėjo svetainėje indivi.lt siūlomo įsigyti pardavimui asortimento) nėra grąžinamos.

Norėdami užtikrinti saugų grąžinimą ant prekių siuntos nerašykite „juvelyriniai dirbiniai“ ar žodžių, kurie galėtų išduoti siuntos turinį ar vertę.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos