"Deimantinės juostelės" - santykių paminėjimo šventei

Yra be galo daug progų ir švenčių, kurioms paminėti dovanojama juvelyrika - nuo gimtadienių iki Kalėdų, nuo sužadėtuvių iki jubiliejų. Tinkamai išrinkta juvelyrika gali būti perduodama iš kartos į kartą ir tarnauti šimtmečius. Deimantinės juostelės ir moteriški žiedai – tai gana moderni dovanų idėja, kuri siejama su amžinos meilės priesaika ir dažniausiai įteikiama per įvairias santykių paminėjimo šventes. Tačiau, tokio žiedo idėja gyvuoja jau daugelį metų, tiesą sakant netgi nuo Egipto laikų.

Nors senovės egiptiečiai nebūtinai naudojo šiuos žiedus kokio nors konkretaus įvykio paminėjimui tačiau manoma, jog jie juos vertino kaip amžinosios meilės bei amžinojo gyvenimo simbolį. Deimantinės juostelės buvo gaminamos ne tik is brangiųjų metalų, bet ir iš paprastų, o brangakmeniai galėjo būti sudėti per visą žiedo rėmelio perimetrą arba tik iki pusės rėmelio. Patys ankstyviausi papuošalai buvo suprojektuoti taip, tarsi gyvatė rytų savo pačios uodegą – tai amžinybės simbolis, dar kitaip vadinamas “Auroborus”.

Jeigu norite likti ištikimi tradicijoms, deimantinę juostelę reikėtų dovanoti mylimajai 60-ies metų, pragyventų santuokoje, proga. Tačiau, ar tikrai Jūsų mylimoji apsidžaugs 50-ojo santuokos jubiliejaus proga gavusi medinį dirbinį, o 10-ojo  - alavinį? 

Tik palyginus neseniai atsirado naujoji šios tradicijos atmaina – deimantinę juostelę dovanoti tuomet, kai moteris į šį pasaulį “atlydi” naujagimį ar pažymėti metams, prabėgusiems drauge, nesvarbu, kiek tų metų praėjo. Iš tiesų deimantinė juostelė gali būti tokia pati prasminga ir simbolinė kaip ir sužadėtuvių ar vestuviai žiedai, o kartais netgi pasirenkamas ir šioms išskirtinėms progoms paminėti.

Briliantai – patys populiariausi akmenys deimantinėms juostelėms, tačiau neretai naudojami ir rubinai, safyrai bei smaragdai (naudojami vieni arba kartu su briliantais). Dar viena savybė, kuri daro šiuos žiedus išskirtiniais – tai, jog jų negalima sumažinti ir tai dar labiau suasmenina ryšį su savininku.

 

   Deimantinė juostelėMoteriškas žiedas "Prong set", 0.01 ct briliantai 

 

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Kaip nustatyti žiedo dydį

Kiek išleisti sužadėtuvių žiedui

Idėjos kaip pasipiršti

Pirkėjo gidas. Kaip išsirinkti brangakmenį

Baltojo aukso juvelyriniai gaminiai

Ką reikia žinoti perkant sužadėtuvių žiedą

Papuošalai, kurie neišeis iš mados

Safyras - karališkasis akmuo

Akmenys pagal gimimo mėnesį

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus

 

Daugiau įdomių ir naudingų straipsnių skaitykite mūsų bloge

 

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos