Mistinės deimantų savybės

Daugelis žino deimantus ir jų pagrindines savybes, tačiau ar girdėjote apie deimantų metafizines bei mistines savybes? Pirkdami deimantus turėtumėte žinoti apie šio akmens energetiką ir galią. Šis brangakmenis gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, aplinką, kurioje esate ir net Jūsų asmeninį tobulėjimą.

Deimantai simbolizuoja ištikimybę, amžiną meilę, tyrumą, nekaltybęir santykius, kupinus meilės. Jis apvalo aurą nuo blogio ir užpildo jos ertmes savo stipria teigiama energetika. Šie brangakmeniai įkvepia kūrybai, suteikia tikėjimo, ištvermės.

Deimantas yra turtų ir sėkmės simbolis, todėl anksčiau buvo manoma, kad deimantai pritraukia turtus. Deimantai yra vertinami dėl savo grožio, tyrumo ir gebėjimo atspindėti į jį patekusią šviesą tobulu žėrėjimu. Šie akmenys naudojami net ir gydomosiose terapijose. Jie turi gydomųjų savybių, taip pat nuramina sielą ir apvalo protą nuo blogų minčių. Ne veltui deimantai vadinami visų kristalų karaliais, tai, be abejo, galingiausi kristalai metafizikos srityje. Deimantų energetika įsiskverbia giliai į žmogaus aurą, jie atveria daug daugiau dvasinių sielos durų nei kiti brangakmeniai. Taigi dovanodami deimantus su meile ir gerais ketinimais kitam asmeniui suteikiame laimės ir sėkmės. Tačiau reikėtų žinoti, kad deimantai labai gerai sugeria ir žmogaus energetiką. Todėl žmogus, kuris piktais kėslais ir savanaudiškai nori pagrobti deimantą, gali užsitraukti nesėkmes. Yra nemažai istorijų pasaulyje, kurios pasakoja apie deimantų prakeiksmus žmonėms, kruvinuoju keliu pasisavinusiems teises į deimantus. Žmogaus godumas pražudo jį patį.

Deimantai simbolizuoja tyrumą, todėl dovanoti juos reikėtų tik su švelniom ir gerom emocijom, taip pat sąžiningu keliu. Šie akmenys praranda visas savo gerąsias savybes dėl šeimininko nuodėmingumo arba tuomet, kai prievarta pasisavinami kito asmens.

Deimantai apsaugo nuo piktųjų dvasių, todėl, jei koks raganius norės apkerėti tą, kuris turi deimantą, tai visas prakeiksmas nukris ant jo paties. Deimantai žibėjo viso pasaulio karalių karūnose, žaižaravo papuošaluose, jais buvo siuvinėjami drabužiai, bažnyčiose ir šventovėse jie puošė altorių uždangalus, nuostabias ikonas, kryžius. Tai tarsi sėkmės talismanas, kuris saugo savo šeimininką nuo ligų, nelaimių bei piktos akies. Irane vis dar egzistuoja paprotys naujagimio krikštynų metu ant jo galvos pabarstyti deimanto dulkių – taip vaikas augs sėkmingas ir stiprus. Todėl krikštynoms dovanojami deimantai mažyliui suteikia laimės tolimesniame gyvenime ir kaip talismanas saugo nuo blogos energijos ir nužiūrėjimo. 

Straipsnį parengė: Tautėja Stasiūnaitė deimantų ekspertė

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Kas yra brilianto sertifikatas

Viskas apie deimantus - 4 "C"

Populiariausios deimantų formos

5 klaidos perkant deimantus

Kodėl dviejų vienodų briliantų kaina yra skirtinga?

Apie deimantų svorį ir karatus

10 žymiausių pasaulio deimantų

Kaip prižiūrėti papuošalus su deimantais?

Pirkėjo gidas. Kaip išsirinkti brangakmenį

Ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą?

Deimantas – kokie galimi jo atspalviai


Daugiau įdomių ir naudingų straipsnių skaitykite mūsų bloge

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos