Pirkėjo gidas. Kaip išsirinkti brangakmenį

Ieškote sužadėtuvių žiedo ar kito prabangaus papuošalo su briliantais, tačiau nežinote nuo ko pradėti? O gal bijote pirkti internetu? Šis pirkėjo gidas padės Jums išsirinkti norimą papuošalą su tobulu brangakmeniu, kuris atitiks Jūsų poreikius. Jei jau esate patyręs pirkėjas, galite rasti keletą naudingų patarimų, kaip naudotis mūsų svetainėje esančiomis kategorijomis ir lengvai surasti tai, ko ieškojote.

Kokio brangakmenio Jums reikia?

Kokio brangakmenio Jūs norite?

Kokios brilianto savybės Jus labiausiai domina?


Kokio brangakmenio Jums reikia?

Pirmiausia atsakykite į klausimą: kokiam papuošalui Jūs ieškote brangakmenio? Jei ieškote akmens žiedui, turite žinoti, kad į tam tikrus modelius negali būti įdedami Jūsų norimi briliantai. Reikia atsižvelgti į žiedo rėmelio storį ir laikiklius, kurie laiko centrinį akmenį. Todėl pirmiausia nuspręskite, kokio dydžio brilianto Jums reikia. Kai išsirinksite tobulą deimantą savo akims, galite rinktis žiedo modelius, į kuriuos Jūsų pasirinktas akmuo tinka. Tai reikalinga dėl bendro vaizdo ir konstrukcijos tvirtumo. Jei į storą rėmelį įdėsite 0,20 ct deimantą, yra tikimybė, kad jis neatrodys taip įspūdingai, kaip tikitės. Tokiu atveju reikia rinktis modelį su plonesniu rėmeliu. Kitu atveju, jei į ploną rėmelį norėsite įdėti 0,70 ct deimantą, konstrukcija nebus pritaikyta tokiam dideliam brangakmeniui, todėl reikėtų rinktis didesnį laikiklių skaičių arba storesnį žiedo rėmelį. Jei renkatės žiedo modelį su šoniniais briliantais, žinokite tikslų žiedo dydį, nes paskui jo nebus galima keisti.

Ieškote prabangių auskarų su brangakmeniais? Čia galioja tos pačios taisyklės: į tam tikras auskarų konstrukcijas negali būti dedami mažesni ar didesni akmenys, todėl pradėkite ieškoti auskarų modelių ir tik tada parinkite norimus akmenis.

Kokio brangakmenio Jūs norite?

Kitas klausimas atskleidžia Jūsų tikslus ir įsivaizdavimą apie tobulą brangakmenį. Ar turite mėgiamą akmenį, kuris Jums tinka? Gal turite mėgiamą spalvą ar formą, ieškote papuošalo sukaktuvėms ar ypatingai progai?

Jei žinote, kokie brangakmeniai Jums patinka, tiesiog išsirinkite papuošalą ir pabandykite įsivaizduoti jį su pasirinktu akmeniu. Auskarai su rubinais, safyrais, topazais, granatais, o gal deimantais? Prabangi apyrankė, pakabukas ar proginis žiedas

Čia galite pasižvalgyti po mūsų turimus brangakmenius:

topazascitrinas ametistas granatas

Jeigu ieškote dovanos ypatingai progai, pasidomėkite, kokios spalvos auksą nešioja žmogus, kuriam bus skirtas papuošalas, kokį akmenį mėgsta, kokios spalvos jam patinka. Vieniems žmonėms labiau patinka baltas, kitiems – geltonas auksas. Prie kiekvieno papuošalo galite pasirinkti skirtingos spalvos auksą, o jeigu perkate žiedą, pasirinkite ir norimą dydį.

Kokios brilianto savybės Jus labiausiai domina?

Jeigu ieškote sužadėtuvių žiedo ar kitų papuošalų su briliantais, reikėtų atsakyti į klausimą, kokios brilianto savybės Jus labiausiai domina ir į ką kreipsite pagrindinį dėmesį. Jei turite nustatytą biudžetą, kurio nenorite viršyti, reikėtų išsirinkti kelias deimanto savybes, į kurias orientuositės. Jei norite didesnio deimanto, tuomet reikėtų rinktis pagal karatų kiekį, bet nuo to gali nukentėti spalva ar deimanto švarumas. Tačiau galbūt norite geresnės spalvos ir švarumo, o karatų kiekis Jums visai nėra svarbus? Tada orientuokitės būtent į tai. Atkreipkite dėmesį į brilianto briaunavimą, nuo jo priklauso, kaip jis žaižaruos ir atspindės šviesą.

Jeigu turite daugiau klausimų, visada galite susisiekti su Indivi komanda. Kontaktus rasite čia


Straipsnį parengė papuošalų ekspertė Tautėja Stasiūnaitė

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Kaip nustatyti žiedo dydį

Ant kurios rankos nėšioti sužadėtuvių žiedą

Kiek išleisti sužadėtuvių žiedui

Idėjos kaip pasipiršti

Baltojo aukso juvelyriniai gaminiai

Ką reikia žinoti perkant sužadėtuvių žiedą

Papuošalai, kurie neišeis iš mados

Safyras - karališkasis akmuo

Akmenys pagal gimimo mėnesį

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus

 

Daugiau įdomių ir naudingų straipsnių skaitykite mūsų bloge

Vestuvinių žiedų katalogą rasite čia.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos