5 Klasikiniai moteriški papuošalai, kurie bus amžinai madingi

Norint, kad Jūsų įsigytas papuošalas ir praėjus daugybei metų atrodytų šiuolaikiškai ir vertingai, stiliaus ekspertai pataria rinktis klasikinius papuošalus, kurie išlaiko mados ir laiko išbandymus.

Dažnai papuošalus įsigyjame paskatinti „mados klyksmo“ ar tiesiog spontaniškai norėdami įsigyti patikusį daiktą. Dažnas papuošalas, kuris yra madingas jo įsigijimo metu, turbūt jau po metų ar greičiau praras savo vertę, nes mados tendencijos greitai keičiasi, ir reikės įsigyti naują.

Tačiau, jei rinksitės klasikinius papuošalus, bėgant metams Jums nereikės rūpintis, kuo pasipuošti ypatinga proga ar nešioti kasdien, nes klasikiniai papuošalai ir aksesuarai nuolat išlieka madingais. 


Štai penki papuošalai, kurie niekada neatsiliks nuo mados.

1.Perlų vėrinys 

Sąrašo pradžioje yra klasikinis perlų vėrinys, tinkantis pasipuošti bet kuria proga. Šį papuošalą puikiai papildo klasikiniai elegantiški auskarai su perlais ir perlų apyrankė. Perlų vėriniu galite pasipuošti tiek eidamos į pobūvį, tiek į darbą ar vakarėlį su draugais.

 

2. Auskarai su deimantais 

Klasikinių moteriškų papuošalų sąrašo viršuje taip pat rasite amžina klasika laikomus auskarus su deimantais. Jau ne vieną dešimtmetį madingi ir iki šiol stilistų vertinami kaip skoningas pasirinkimas, pora klasikinių auskarų su deimantais galės keliauti iš kartos į kartą ir išliks madingais.

 

3. Laikrodis 

Kokybiškas laikrodis yra kitas aksesuaras-papuošalas, kuriam nereikėtų gailėti pinigų. Šis aksesuaras galės būti nešiojamas kiekvieną dieną, todėl verta rinktis klasikinio dizaino, iš kokybiškų medžiagų pagamintą laikrodį. Be savo papuošalo funkcijos šis aksesuaras bus dar ir praktiškas. Jei laikrodis yra iš aukso ar kito vertingo metalo, jo išliekamoji vertė bus dar didesnė.

 

4. Auksinė grandinėlė 

Paprasta auksinė grandinėlė gali būti nešiojama kartu su skirtingais pakabukais ar atskirai tiesiog užsidėjus ant kaklo. Klasikinio pynimo, nesvarbu kokio ilgio ar pločio, laikui bėgant ji išlaikys savo vertę ir tarnaus pagal paskirtį.

 

5. Žiedas su deimantu 

Žiedas su deimantu arba sužadėtuvių žiedas taip pat yra tarp papuošalų, kurie neišeina iš mados. Brilianto vertė ne tik išlieka, bet ir auga bėgant metams. Žiedas su deimantu kaip proginis ar sužadėtuvių žiedas gali būti nešiojamas kiekvieną dieną bei tiks tiek prie kasdieninės aprangos, tiek specialia proga.

    

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

 Kaip nustatyti žiedo dydį

Ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą

Kiek išleisti sužadėtuvių žiedui

Idėjos kaip pasipiršti

Pirkėjo gidas. Kaip išsirinkti brangakmenį

Baltojo aukso juvelyriniai gaminiai

Ką reikia žinoti perkant sužadėtuvių žiedą

Safyras - karališkasis akmuo

Akmenys pagal gimimo mėnesį

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus

 

Daugiau įdomių ir naudingų straipsnių skaitykite mūsų bloge

Vestuvinių žiedų katalogą galite rasti čia

 

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos