Populiariausios deimantų formos

Ar žinote, kad egzistuoja bent dešimt įvairių deimantų formų, o penkios populiariausios yra dažniausiai pasirenkamos gaminant papuošalus su deimantais? Kiekviena iš formų savaip atskleidžia tokio papuošalo žavesį. 

5 Populiariausios Deimantų Formos

1. Apvalios formos briliantas. Apvalios formos deimantas, turintis ne mažiau kaip 57 briaunas, yra vadinamas briliantu. Ar žinote, kad daugiausia, net iki 75 % rinkoje parduodamų briliantų yra būtent apvalios formos?

Apvalios formos briliantas yra populiariausias, nes dėl savo briaunavimo jis labiausiai atspindi šviesą, žaižaruoja ir skleidžia aplinkiniams brilianto žavesį.

2. Princesės formos deimantas. Antras pagal populiarumą yra princesės formos deimantas, kuris dažniausiai pasirenkamas kaip alternatyva apvalios formos briliantui.

Princesės formos deimantas turi aštrius kampus. Šios formos deimantas yra mėgstamas ir pasirenkamas sužadėtuvių žiedui, jei moteris mėgsta modernų stilių ir norėtų, kad jos žiedas atrodytų išskirtinai ir šiuolaikiškai.

3. Stačiakampio formos deimantas. Trečias pagal populiarumą yra stačiakampio formos deimantas. Ši deimanto forma buvo itin populiari viduramžiais, nes suteikdavo papuošalams elegancijos ir subtilumo.

Tuo tarpu, kai daugelis deimantų formų išryškina paties deimanto žavesį ir žaižaravimą, stačiakampio formos deimantai ypač pabrėžia akmens spalvą ir skaidrumą.

4. Ovalo formos deimantas. Ovalo formos deimantas taip pat yra viena iš populiariausių deimanto formų, ypač kai papuošalą sudaro vienas centrinis akmuo.

Ovalo formos deimantas savo briaunavimu yra panašus į apvalios formos briliantą, todėl gerai atspindi šviesą ir žaižaruoja. Sužadėtuvių žiedai su šios formos deimantu atrodo ypač elegantiškai ir pabrėžia grakščius, ilgus ir plonus moters pirštus.

5. Keturkampio formos deimantas. Penktas pagal populiarumą yra keturkampio formos (angliškai „asscer“) su suapvalintais kampais deimantas.

Ši unikali deimanto forma yra panaši į princesės ir stačiakampio formas, bet šios formos deimanto kampai yra labiau suapvalinti. Ši forma yra dažnai pasirenkama siekiant išgauti neįprastą, akį traukiančią ir subtilią papuošalo išvaizdą.

 

INDIVI šiuo metu siūlo įsigyti net 13 formų deimantus, nuo pačių populiariausių formų iki retų ir išskirtinių formų.

  

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Kas yra brilianto sertifikatas

Viskas apie deimantus - 4 "C"

5 klaidos perkant deimantus

Kodėl dviejų vienodų briliantų kaina yra skirtinga?

Apie deimantų svorį ir karatus

Mistinės deimantų savybės

10 žymiausių pasaulio deimantų

Kaip prižiūrėti papuošalus su deimantais?

Pirkėjo gidas. Kaip išsirinkti brangakmenį

Ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą?

Deimantas – kokie galimi jo atspalviai


Daugiau įdomių ir naudingų straipsnių skaitykite mūsų blogeKrepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos