Kaip prižiūrėti papuošalus su deimantais

Papuošalų valymas

1. Papuošalus retkarčiais reikia valyti. Namų sąlygomis papuošalus su briliantais paprasčiausiai galima praplauti: a) muilinu vandeniu, b) amoniako tirpalu, praskiestu vandeniu, santykiu 1:6, arba c) spiritiniu tirpalu. Visais atvejais valant reikia naudoti labai minkštą šepetuką arba švelnią skepetaitę.


2. Papuošalus su briliantais, kaip ir bet kokius kitus brangius papuošalus, kartais rekomenduojama patikėti išvalyti profesionaliam juvelyrui, kuris turi galimybę Jūsų briliantus palepinti ultragarso vonioje. Šios procedūros metu pašalinami nešvarumai iš sunkiai prieinamų papuošalo vietų.


3. Papuošalus taip pat reikėtų nusiimti ir palikti saugioje vietoje atliekant namų ruošos darbus, sportuojant, maudantis, einant  į soliariumą, pliažą. Reikia stengtis apsaugoti briliantus nuo temperatūrų svyravimo, sąveikos su skalbimo ir cheminėmis medžiagomis, mechaninio poveikio. Tokiais atvejais geriausia saugoti kiekvieną papuošalą atskiroje dėžutėje. Tai padės išvengti dulkių ir subraižymo. Taip pat rekomenduojama saugoti papuošalus nuo sąveikos su jodu, chloru.

Tinkamai prižiūrimas sužadėtuvių, vestuvinis žiedas ar kitas papuošalas su deimantais, net nešiojamas kiekvieną dieną, džiugins Jus ilgą laiką.

Video "Kaip prižiūrėti papuošalus":

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Kas yra brilianto sertifikatas

Viskas apie deimantus - 4 "C"

Populiariausios deimantų formos

5 klaidos perkant deimantus

Kodėl dviejų vienodų briliantų kaina yra skirtinga?

Apie deimantų svorį ir karatus

Mistinės deimantų savybės

10 žymiausių pasaulio deimantų

Pirkėjo gidas. Kaip išsirinkti brangakmenį

Ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą?

Deimantas – kokie galimi jo atspalviai


Daugiau įdomių ir naudingų straipsnių skaitykite mūsų bloge

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos