idėjos kaip pasipiršti

I.  Visų pirma – sužadėtuvių žiedas

Žiedas atspindi du dalykus: vyro skonį ir finansinę padėtį. Priimta, kad žiedas būtų su briliantu. Nepriekaištingas sužadėtuvių žiedas patiks kiekvienai moteriai, jis yra ypatinga ir išskirtinė dovana. Be to, briliantai stiprina porų harmoniją, suteikia pasitikėjimo, simbolizuoja amžiną meilę ir apsaugo nuo nelaimių. Tai svarbiausias piršlybų ženklas, apie kurį svajoja bet kuri mergina.

II. Kaip įteikti sužadėtuvių žiedą?

Ne mažiau svarbus yra pats žiedo įteikimas ir pasipiršimas. Pasistenkite, kad Jūsų išrinktoji šios akimirkos nepamirštų visą gyvenimą. Štai keletas patarimų:

1. Klasikinis būdas. Užsakykite staliuką prabangiame restorane. Šampanas, romantiška gyva muzika ir gėlės suteiks akimirkai ypatingo žavesio. Vakarienės metu priklaupkite ant kelio ir paprašykite jos tapti Jūsų žmona.

2. Šventinis būdas. Padovanokite sužadėtuvių žiedą jos gimtadienio, Naujųjų metų, Šv. Valentino dienos ar kita proga draugų ir draugių akivaizdoje. Geresnės dovanos negalima ir įsivaizduoti. Tokią dvigubą šventę ji tikrai prisimins visą gyvenimą.

3. Egzotiškas būdas. Nupirkite kelionę į vieną iš romantiškų miestų:  Paryžių, Romą ar egzotiškąjį Bankoką – įsimins tiek kelionė, tiek pasipiršimo akimirka. Žiedą tokiu atveju galima įteikti jaukioje kavinukėje, vandenyno pakrantėje prieš saulėlydį, ant ugnikalnio krašto, vidury džiunglių ar ryžių lauko. Neužmirštami įspūdžiai.

4. Ekstremalus būdas. Jei esate aštrių pojūčių mėgėjai, pasipirškite ore: skrendant parasparniu ar šokant parašiutu. O galbūt važinėjant keturačiais ar kvapą gniaužiančiame atrakcionų parke?

5. Romantiškas būdas. Nusiveskite merginą į jums abiems svarbią vietą. Gal tai jūsų pirmojo pasimatymo ar pirmojo bučinio vieta ar aukšto pastato stogas, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas. Kiekviena pora turi savų įsimintinų vietų, todėl galite jas panaudoti šiai nuostabiai akimirkai.

Sužadėtuvės – tai gestas, kai vyras priklaupia prieš moterį. Vyrauja nuomonė, kad pirštis derėtų priklaupus ant kairiojo kelio. Sužadėtuvės pirmiausia yra ceremonija, ir kuo senamadiškesnį jos variantą pasirinksite, tuo daugiau emocijų sulauksite. Atminkite, kad tobulos sužadėtuvės matuojamos ne išleista pinigų suma, bet jausmais. Tai intymi dviejų žmonių proga, kuri veda į tobulą ir amžiną santuokinį gyvenimą. Jei dovana merginos bus priimta, galėsite kartu ieškoti vestuvinių žiedų ir eiti kartu gyvenmo keliu.

  

                                                    

Sužadėtuvių žiedai:

Klasikiniai sužadėtuvių žiedai

Modernūs sužadėtuvių žiedai

Halo tipo sužadėtuvių žiedai

Dizainerio sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai su išskirtiniais deimantais

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Kaip nustatyti žiedo dydį

Kiek išleisti sužadėtuvių žiedui

Ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą

Pirkėjo gidas. Kaip išsirinkti brangakmenį

Baltojo aukso juvelyriniai gaminiai

Ką reikia žinoti perkant sužadėtuvių žiedą

Papuošalai, kurie neišeis iš mados

Safyras - karališkasis akmuo

Akmenys pagal gimimo mėnesį

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus

 

Daugiau įdomių ir naudingų straipsnių skaitykite mūsų bloge

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos