Kiek išleisti sužadėtuvių žiedui

Vyrams dažnai kyla klausimas: „Kiek turėčiau išleisti sužadėtuvių žiedui?“ Pasipiršimas yra jausmingas įvykis, kuris įsimins visam gyvenimui. Sužadėtuvių žiedas simbolizuoja jį dovanojančio vyro meilę ir ketinimų rimtumą. Būsima nuotaka, priimdama sužadėtuvių žiedą, sutinka tekėti už vyro, todėl vyrai, siekdami, kad moteris ištartų „taip“, dažnai atidžiai renka šią prabangią dovaną, neretai gerokai ištuštinančią piniginę.Vyrai, dovanodami sužadėtuvių žiedą, dažnai siekia parodyti ne tik savo ištikimybę, bet ir finansinę padėtį.

Kiek turėtumėte išleisti sužadėtuvių žiedui, yra kiekvieno asmeninis sprendimas. Griežtų nustatytų taisyklių čia nėra. Vyresnio amžiaus vyrai, ne paslaptis, dažniau renka brangesnius žiedus, jaunesni, – priklausomai nuo finansinės padėties, kiek pigesnius. Pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose yra paplitusi tradicija, kad vyras sužadėtuvių žiedui išleidžia sumą, lygią jo dviejų mėnesių atlyginimui. Mes manome, kad nepriklausomai nuo sumos, kurią skiriate šiam pirkiniui, svarbiausia turėtų būti Jūsų jausmai ir santykiai. Rinkitės žiedą pagal savo piniginės dydį – tikrai nereikėtų skolintis ar bandyti įrodinėti tai, ko nėra. Yra daug puikių pasirinkimų nuo žiedo su vienu centriniu briliantu iki daug smulkių briliantukų turinčių žiedų. Pasirinkite atitinkamą deimanto dydį, spalvą, švarumą ir žiūrėkite, ar telpate į savo nustatytą biudžetą. INDIVI siūlo Jums patogią deimantų pasirinkimo sistemą: išsirinkite norimą sužadėtuvių žiedą ir sukomplektuokite deimanto parametrus patys. Jums automatiškai bus parodoma kaina, todėl iškart žinosite viso žiedo vertę.

Norėdami sutaupyti, atminkite, kad pirkdami sužadėtuvių žiedus parduotuvėje, Jūs ženkliai permokate. INDIVI parduodami žiedai yra pigesni ir tai – ne akcija. Prekės internete visada yra pigesnės dėl mažų išlaikymo kaštų, todėl klientai turi galimybę pigiau įsigyti net ir deimantus. Todėl niekada neapsiriksite pirkdami sužadėtuvių žiedus www.indivi.lt. 

Kiek lietuviai išleidžia sužadėtuvių žiedams

INDIVI kolektyvas atliko tyrimą tam, kad išsiaiškintų kokio dizaino žiedus lietuviai perka dažniausiai ir kokias sumas tikisi išleisti sužadėtuvių žiedams. Gauti duomenys buvo tokie:

1 vieta 700€, tokią sumą nori išleisti 45% žmonių;

2 vieta 1000€, tokią sumą nori išleisti 30% žmonių;

3 vieta daugiau nei 1000€, tokią sumą nori išleisti 17% žmonių.

INDIVI salone vyrai sužadėtuvių žiedams dažniausiai išleidžia apie 700 - 1000

Svarbu nepamiršti, kad kokybiškas briliantas yra puiki investicija ir, laikui bėgant, jo vertė tik auga. Dar nuostabiau yra sužadėtuvių metu matyti savo mylimos merginos šypseną, kuri verta milijonų. 

     

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Kaip nustatyti žiedo dydį

Ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą

Idėjos kaip pasipiršti

Pirkėjo gidas. Kaip išsirinkti brangakmenį

Baltojo aukso juvelyriniai gaminiai

Ką reikia žinoti perkant sužadėtuvių žiedą

Papuošalai, kurie neišeis iš mados

Safyras - karališkasis akmuo

Akmenys pagal gimimo mėnesį

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus

 

Daugiau įdomių ir naudingų straipsnių skaitykite mūsų bloge

Krepšelis

Nėra prekių



Pristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos