PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Indivi.lt užsakytos prekės yra pristatomos nemokamai visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. 

Prekės pristatomos per 10–14 darbo dienų nuo užsakymo ir apmokėjimo gavimo dienos. Atskirais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau.

Prieš pristatydami prekes mes su Jumis susisieksime dėl pristatymo laiko ir datos. Prekės bus pristatytos Jūsų užsakyme nurodytu adresu. Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų įteiktos konkrečiam asmeniui, turite tai pažymėti užsakymo pateikimo metu.

Indivi.lt užsakytos ir pristatomos prekės yra nemokamai pakuojamos į specialią dovanų pakuotę.

Visos indivi.lt parduodamos ir pristatomos prekės pristatymo metu yra apdraustos pardavėjo lėšomis, todėl galite būti tikri, kad gaminiai Jus pasieks saugiai.

PREKIŲ PRISTATYMAS už lietuvos respublikos ribų

Prekės Europos Sąjungos teritorijoje yra pristatomos už 35 eurų mokestį. Jeigu užsakymo suma viršija 2000 eurų, prekės yra pristatomos nemokamai. Prekių pristatymo terminas yra 3–5 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos.

Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos už Europos Sąjungos ribų, susisiekite su mumis dėl pristatymo sąlygų ir galimybių. 

PREKIŲ atsiėmimas indivi salone

Prekes galite atsiimti Indivi.lt salone Vilniaus centre, adresu Polocko g. 43C, prieš tai tel. +370 666 77977 arba el. paštu info@indivi.lt suderinę atsiėmimo laiką ir datą.

 

Jeigu turite specialių su pristatymu susijusių pageidavimų, prašome susisiekti su mumis tel. +370 666 77977 arba el. paštu info@indivi.lt.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos