Klausimas: Ar saugu pirkti internetu?

Atsakymas: Taip, pirkti papuošalus internetu yra visiškai saugu. Lankytojo naršyklės ir serverio siunčiama informacija yra šifruojama. Visi apmokėjimai yra vykdomi per vartotojo pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemą. 

Jei abejojate, ar internetu užsakytos prekės Jums patiks, mes suteikiame net 30 dienų prekių grąžinimo galimybę, todėl, jeigu gaminys Jūsų netenkina, pinigus grąžinsime. 

Jeigu visgi turite abejonių dėl apsipirkimo internetu, siūlome galimybę atvykti apžiūrėti prekes mūsų salone Vilniaus centre ir užsakymą pateikti vietoje. 

Klausimas: Ar gaminiai su briliantais yra tikri?

Atsakymas: Žinoma! Visi auksiniai gaminiai su briliantais turi briliantų kokybės sertifikatą, išduotą Lietuvos prabavimo rūmų, ir įspaudą su aukso praba. Gaminiai su briliantais, parduodami Europos Sąjungoje (išskyrus Lietuvos Respubliką) ir už jos ribų, turi tarptautinį sertifikatą arba Lietuvos prabavimo rūmų kokybės sertifikatą. Kai kurie gaminiai su briliantais turi kelis brilianto kokybės sertifikatus.

Klausimas: Kuo skiriasi deimantas nuo brilianto?

Atsakymas: Deimantas yra gamtoje randamas mineralas. Briliantu deimantas tampa jį nušlifavus ir jei akmuo turi ne mažiau kaip 57–58 briaunas. Nušlifuoti akmenys, kurie neturi 57–58 briaunų yra vadinami deimantais. Taigi kiekvienas briliantas taip pat yra ir deimantas, bet ne kiekvienas deimantas yra briliantas.

Klausimas: Ar esate registruoti Lietuvos Prabavimo Rūmuose?

Atsakymas: Taip, mūsų įmonė yra registruota Lietuvos prabavimo rūmuose ir turi Lietuvos prabavimo rūmų registruotą atsakomybės ženklą. 

Klausimas: KAIP indivi GALI PAsiūlYTI tokias žemas kainas?

Atsakymas: Indivi.lt galime pasiūlyti išskirtinai patrauklias kainas savo pirkėjams, nes prekės yra parduodamos gamintojo kainomis, ir pirkėjas už gaminius nepermoka. Be to, neturime didelių sandėliavimo, patalpų, personalo išlaikymo kaštų, kuriuos patiria paprastos parduotuvės, todėl galime pasiūlyti klientams gaminius už labai patrauklią kainą.

Klausimas: Noriu pirkti sužadėtuvių žiedą, bet nežinau savo partnerės žiedo dydžio.

Atsakymas: Žiedo dydį galite nustatyti pasinaudoję instrukcija, kurią rasite paspaudę čia. Norėdami būti tikri dėl žiedo dydžio, atneškite turimą žiedą į indivi.lt saloną Vilniuje ir mes tiksliai nustatysime reikiamą dydį.

Klausimas: Ką galima padaryti, jeigu žiedo dydis netinka?

Atsakymas: Paprastai žiedo dydį galima pakoreguoti, ir mes tai galėsime padaryti. Tam tikrų žiedų su brangakmeniais dydis negali būti keičiamas. Todėl, jei abejojate, kad žiedo dydis gali netikti, prieš įsigydami žiedą susisiekite su mumis, ir mes atsakysime, ar Jūsų pageidaujamo įsigyti žiedo dydis gali būti pakeistas.

Daugiau informacijos apie žiedo dydį galite rasti paspaudę čia.

Klausimas: Ant kurio piršto yra nešiojami vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai?

Atsakymas: Vestuviniai žiedai yra nešiojami ant dešinės rankos bevardžio piršto, o sužadėtuvių žiedai ant kairės rankos bevardžio piršto.

Klausimas: Kokios yra apmokėjimo galimybės?

Atsakymas: Galite pasirinkti iš kelių siūlomų apmokėjimo būdų. Daugiau informacijos galite rasti paspaudę čia.  

Klausimas: Ar galiu atsiskaityti pristačius prekes?

Atsakymas: Šiuo metu atsiskaitymo pristatymo metu nesiūlome.

Klausimas: Ar galiu užsisakyti telefonu?

Atsakymas: Taip, žinoma. Indivi.lt priims užsakymus telefonu +370 666 77977 ir atsakys į Jums rūpimus klausimus. Priimame užsakymus bei konsultuojame klientus nuo 9:00 val. iki 19:00 val. darbo dienomis ir šeštadienį. Ne darbo valandomis galite palikti pranešimą ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime. 

Klausimas: Kada mano užsakymas bus pristatytas?

Atsakymas: Prekės paprastai yra pagaminamos ir pristatomos per 10–14 darbo dienų nuo užsakymo apmokėjimo. Atskirais atvejais užsakymo pristatymas gali užtrukti ilgiau. Jei norite papuošalą gauti anksčiau, prieš užsakymo pateikimą susisiekite su mumis ir mes atsakysime, ar pristatymas yra įmanomas per trumpesnį terminą.

Klausimas: Ar gavus prekes man reikia pasirašyti?

Atsakymas: Visos prekės yra apdraustos ir pristatomos per kurjerį. Priimant prekes yra būtinas įgalioto asmens parašas. 

Klausimas: Ar galiu nurodyti kad prekės būtų pristatytos kitu adresu?

Atsakymas: Saugumo sumetimais prekės bus pristatytos Jūsų užsakymo pateikimo momentu nurodytu adresu, todėl pirkimo metu tiksliai nurodykite pageidaujamą prekių pristatymo adresą.

Klausimas: Ką daryti, jei pristačius papuošalą jis man nepatinka?

Atsakymas: Tokiu atveju per 30 dienų nuo pristatymo grąžinkite mums papuošalą ir mes grąžinsime Jums pinigus. Prieš grąžinant būtina susisiekti su mumis ir gauti prekės grąžinimo kodą ir instrukciją.

Klausimas: Kokios yra grąžinimo sąlygos?

Atsakymas: Gaminys turi būti be naudojimo ar dėvėjimo ženklų, neperdarytas ir nemodifikuotas, originalioje pakuotėje ir su visais pristatymo ir sertifikavimo dokumentais. Daugiau informacijos apie grąžinimo sąlygas galite rasti paspaudę čia.

Klausimas: Ar dirbiniams suteikiama garantija?

Atsakymas: Juvelyrikos dirbiniams suteikiama Lietuvos teisės aktų numatyta garantija. Garantija netaikoma, jei dirbinys buvo atsitiktinai arba tyčia apgadintas, paveiktas aplinkos ar pažeistas trečiųjų asmenų.

KLAUSIMAS: ką simbolizuoja indivi deimantai prekės ženklas?

Atsakymas: INDIVI logotipas simbolizuoja meilės mazgą, todėl visi INDIVI papuošalai yra gaminami individualiai ir simbolizuoja meilės ryšį. Papuošalai su deimantais – tai ilgalaikė ir įsimintina dovana, padovanoti su meile jie turės itin stiprią teigiamą energetiką ir simbolizuos amžinus, tyrus, tvirtus jausmus.

KLAUSIMAS: ar superkate deimantus?

Atsakymas: INDIVI deimantus parduoda, tačiau jų nesuperka ir neatlieka lombardo funkcijos, todėl visi INDIVI deimantai yra tiekiami tiesiai iš deimantų apdirbėjų. Tokie deimantai neturi neigiamos energetikos, kurią akmuo gali įgyti, jei prieš tai priklausė kitam savininkui, kurio meilė nebuvo laiminga arba šeimą lydėjo nelaimės. Todėl įsigydami deimantus iš lombardų ar privačių asmenų negalite būti tikri dėl deimato „istorijos“ ir energetikos.

KLAUSIMAS: ar jūs parduodate ne tik natūralius, bet ir sintetinius deimantus?

Atsakymas: INDIVI parduoda tik natūralius deimantus ir tai patvirtinana prie papuošalų pridedami sertifikatai.

KLAUSIMAS: ar graviruojate papuošalus?

Atsakymas:Taip papuošalai gali būti graviruojami įrašant norimą tekstą.

KLAUSIMAS: iš kokių metalų gaminate papuošalus?

Atsakymas: Visi papuošalai yra gaminami iš pasirinktos spalvos 14K arba 18K aukso.

KLAUSIMAS: ar jūsų gaminami papuošalai yra tik su deimantais?

Atsakymas: INDIVI gaminami papuošalai gali būti ne tik su deimantais, bet ir su kitais brangakmeniais, tokiais kaip: safyrai, rubinai, smaragdai, topazai ir pan.

KLAUSIMAS: ar siunta bus įpakuota konfidencialiai?

Atsakymas: Taip, visos siuntos yra pakuojamos konfidencialiai ir be INDIVI ženklo etikečių.

KLAUSIMAS: kaip mano užsakymas bus pristatomas?

Atsakymas: Visas siuntas siunčiame nemokamai su kurjerių tarnyba, todėl visos siuntos bus pristatomos nemokamai ir įteikiamos tiesiogiai į rankas.

KLAUSIMAS: ar siunčiami užsakymai yra drausti?

Atsakymas: Taip visos siuntos yra apdraustos.

KLAUSIMAS: ar prekės kainos yra galutinės be jokių paslėptų mokesčių?

Atsakymas: Jokių paslėptų mokesčių nėra, todėl už prekes mokate kainą, kuri yra nurodyta svetainėje.

KLAUSIMAS: ką reiškia 30 dienų grąžinimo garantija?

Atsakymas: Per 30 dienų Jūs galite grąžinti nepatikusį ar netikusį gaminį ir Jums bus grąžinti sumokėti pinigai. Visos prekės turi būti grąžinamos nepraradusios savo prekinės išvaizdos, su visomis prikabintomis etiketėmis bei deimanto sertifikatais. 

KLAUSIMAS: Kodėl indivi svetainėje nėra nuolaidų?

Atsakymas: INDIVI parduodamos produkcijos kainos nėra dirbtinai sukeltos, o taip pat yra bene geriausios rinkoje analogiškų parametrų ir kokybės papuošalams su briliantais. Pirkdami INDIVI.LT svetainėje, Jūs mokate tikrąją prekės vertę, todėl nesileiskite būti apgaudinėjami pardavėjų, kurie siūlo 30%, 50% ar net 70% nuolaidą.


Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Pirkti

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

IŠSKIRTINIS KAINOS!

PASIŪLYMAS!

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos

Žiūrėti visas