APIE MUS

Aukšta prekių kokybė, konkurencinga kaina, profesionalus patarimas – visa tai rasite INDIVI.  

Nuolat siekiame tobulėti, esame atviri naujovėms, nebijome iššūkių. Džiaugiamės, kad su kiekviena diena galime pasiūlyti vis patrauklesnę kainą, patogesnį apsipirkimą, platesnį prekių asortimentą.

Nuo pat INDIVI įkūrimo pradžios siekėme, kad papuošalų gamybai būtų naudojamos naujausios technologijos, kompiuterinė grafika, papuošalai būtų pagaminami greitai, pasižymėtų kokybe ir atrodytų išskirtinai. Siekiant pasiūlyti geriausią kainą, brangakmeniai papuošalams tiekiami tiesiai iš gamintojų, investicinis auksas atvežamas iš Šveicarijos, o papuošalų įpakavimo medžiaga tiekiama tiesiogiai iš Azijos gamyklų. Dėl šios priežasties papuošalo kaina yra labai konkurencinga. 

Mūsų tikslas – pasiūlyti prabangius, šiuolaikinio dizaino papuošalus, užtikrinti greitą pagaminimą ir pristatymą atsižvelgiant į kliento pageidavimus.

Siekiame, kad klientas liktų patenkintas įsigyta preke, todėl atsižvelgiame į specialius pageidavimus, patariame, kaip išsirinkti gaminį, kuris idealiai atitiktų poreikius. INDIVI komanda yra sukaupusi daugiametę patirtį prekybos srityje, pas mus dirba patyrę juvelyrai, sertifikuoti brangakmenių ekspertai, todėl pirkėjas, pirkdamas INDIVI, gali būti tikras, kad gaus profesionalią konsultaciją, o įsigyta prekė atitiks lūkesčius.

Sugrįžtantys klientai mums yra geriausias paslaugų kokybės įrodymas.

Jeigu turite klausimų, kviečiame susisiekite su mumis.

Nuoširdžiai,
INDIVI kolektyvas

KOMANDA

 Darija

Brangakmenių specialistė
Tel: + 370 666 77977
El.p. darija@indivi.lt

       

Juvelyras Andrėjus Jonutis

Azamatas

Juvelyras ir dizaineris
Tel: + 370 666 77977
El.p. info@indivi.lt Vitalii

Juvelyras
Tel: + 370 666 77977
El.p. info@indivi.lt

 

Denis

Programuotojas

 

       Snieguolė

Finansininkė
Tel: + 370 666 77977
El.p. snieguole@indivi.lt

 

 

Ugnė 

Vadybininkė 
Tel: + 370 666 77977
El.p. ugne@indivi.lt

              SALONAS