Mes neatskleidžiame pirkėjo informacijos ir jos neplatiname. Mes pasiliekame teisę teikti Jums informaciją apie naujus produktus, specialius pasiūlymus, mūsų partnerius, informaciją apie parduodamas prekes ir paslaugas bei naudoti šią informaciją mūsų veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais (išskyrus atvejus, kai Jūs, nurodyta tvarka, pranešate, kad nepageidaujate, jog duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais).

Jūsų informacija gali būtu atskleista tik a) gavus Jūsų sutikimą, b) jei to reikalaujama vadovaujantis teisės aktais arba vykdant teismo sprendimą, c) jei Jūs pažeidėte ar nesilaikote prekių pirkimo sąlygų, d) jei informacijos atskleidimas yra būtinas siekiant atgauti Jūsų įsiskolinimą ar išieškoti nuostolius, e) kitais teisės aktų numatytais atvejais. Mes pasiliekame teisę atskleisti informaciją mūsų partneriams šiose sąlygose ir teisės aktuose numatyta apimtimi.

Indivi.lt pasilieka sau teisę rinkti duomenis apie interneto svetainės indivi.lt lankomumą, perkamiausias ir populiariausias prekes bei kitą su interneto svetainės lankytojų pasirinkimais susijusią informaciją.

Jūsų mokėjimo ir kredito kortelės duomenys apdorojami tik tiek, kiek tai yra būtina norint įvykdyti Jūsų užsakymą.

Lankydamiesi Indivi.lt svetainėje Jūs sutinkate, kad į Jūsų kompiuterį būtų įrašyti slapukai, kurie reikalingi svetainės lankomumui fiksuoti ir rodyti Jums reklamą kitose mūsų partnerių „Adroll“ svetainėse pakartotinės rinkodaros tikslais. Slapukai neidentifikuoja konkretaus asmens, o tik skaičiuoja svetainės lankytojų statistiką. Jeigu pageidaujate, Jūs galite atsisakyti teikiamos reklamos apsilankę mūsų partnerių puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/choices.

Naršydami ar prisijungdami prie indivi.lt svetainės, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su šiomis informacijos tvarkymo ir naudojimo sąlygomis.

Indivi.lt pasilieka teisę keisti duomenų tvarkymo ir saugumo sąlygas.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Pirkti

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

IŠSKIRTINIS KAINOS!

PASIŪLYMAS!

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos

  • INDIVI parodoje “Family day” 2018 m. vasario 3-4 dienomis Vilniuje vyko paroda "Family day", kurioje dalyvavo ir INDIVI juvelyrikos studija. Parodos metu INDIVI ne tik vedė...
  • 7 trokštamiausios INDIVI dovanos šv. Valentino dienai Artėjant įsimylėjelių dienai INDIVI juvelyrikos studija atskleidė, kokių meilės papuošalų prieš šv. Valentino dieną parduodama daugiausia....
  • Apie investicinius deimantus Deimantai yra kiečiausiausi, brangiausi ir rečiausi žemėje randami brangakmeniai, kuriais trokšta pasipuošti kiekviena moteris. Tačiau šįkart...
Žiūrėti visas