Vestuviniai žiedai

86.6€ 268.48€
Yra 103 Prekės
Vestuviniai žiedai

Vestuvinių žiedų pasirinkimas yra svarbus žingsnis kiekvienos poros gyvenime, jie simbolizuos Jūsų amžiną meilę ir bus dėvimi ant pirštų visą likusį gyvenimą, todėl svarbu nepasimesti tarp vestuvinių žiedų įvairovės ir atsakingai pasirinkti. Kadangi vestuviniai žiedai visada perkami porai, ne vienam asmeniui, todėl priimti sprendimą turėtumėte kartu su savo partneriu. Protingiausia būtų dar iš anksto apsispręsti ar vestuviniai žiedai derės tarpusavyje ar jie bus skirtingų dizainų, kokios aukso spalvos norėtumėte ar žiedai turėtų būti su briliantais ar klasikinio dizaino. Tokie klausimai Jums padės susidėlioti preliminarią nuomonę ir nuspręsti ko iš tikrųjų norite.
Indivi Jums siūlo pasirinkti iš daugybės modelių bei įvairaus dizaino vestuvinių žiedų. Jeigu mėgstate klasiką, rinkitės klasikinius vestuvinius žiedus, kurie niekada neišeis iš mados. Norėdami vestuvinius žiedus kiek paįvairinti, galite inkrustuoti deimantus ar kitus brangakmenius. Jeigu norite išskirtinio dizaino vestuvinių žiedų, galite susikurti ir savo individualius modelius, kuriuos Jums pagamins INDIVI juvelyrai. Išskirtiniai vestuviniai žiedai Jums suteiks individualumo.
Indivi, taip pat, siūlo vestuvinius žiedus už prieinamą kainą. Juk gražūs žiedai ne būtinai turi būti patys brangiausi. Tačiau, labai taupyti perkant vestuvinius žiedus nereikėtų, nes žiedai vestuvėms turi atlaikyti laiko išbandymus, tad turi būti kokybiškai pagaminti, tvirti, ilgaamžiai.
Poros dažnai ieško atsakymų į klausimą ant kurios rankos nešiojamas vestuvinis žiedas. Vestuvinis žiedas nešiojamas ant dešinės rankos bevardžio piršto, tačiau čia jokių taisyklių nėra, jeigu norite ir Jums patogu, vestuvinis žiedas gali būti dėvimas ir ant kairės rankos.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Pirkti

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

IŠSKIRTINIS KAINOS!

PASIŪLYMAS!

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos

Žiūrėti visas